Kadın Moda

Market Poşetlerinden Neler Yapabiliriz ?

Sponsorlu Bağlantılar
Market Poşetlerinden Neler Yapabiliriz ?

Artık günümüzde nerdeyse marketlerden çıkamıyoruz. Yaptığımız alış verişler neticesin de market poşetleri adeta evlerimizde büyük yer kaplamakta. Bazen çöp poşeti olarak kullandığımız veya başka amaçlar ile kullanılan bu poşetleri farklı şekilde değerlendirmek adına şaşıracağınız tarzda hanımlar çok güzel değerlendirmiş. Duyunca hayret edeceğiniz hanımlar.. Çok kolay yapılabilecek örneklerden birisi mutlaka evlerimiz de bulunması gereken mandal sepeti olmakta. Şimdi bu mandal sepetini yapabilmek için gerekli malzemeler market poşetleri. makas ve oldukça büyük bir tığ.. İlk önce market poşetlerini düz bir zemin üzerine vaya masa üzerine düzelterek açın.. Poşetleri uzun olacak şekilde katlayın ve kenar kısımlarından kesin.. Eninden birer santim ara ile kesin ve hazırladığınız şeritleri elinizle açın…İşte bu yapılan şeritler halindeki poşeti büyük ilmik yarımı ile örmeye başlayacağız.. Böylece istediğimiz mandal sepeti yapabileceğimiz gibi farklı şekilde kullanabileceğimiz ev eşyalarına da dönüştürebiliriz. Yani küçük sepet örme işlemi ile salonlar da içerisine çiçekler yerleştirebilir ve çok hoş doğal görünümler kazandırabiliriz.. 

Farklı kullandığımız yani başka bir deyişle paspasları elde ederek banyolarda kapı önlerinde mutfaklarda ve hatta balkonlar da paspas olarak kullanabileceğiz..Birçok avantajlarından birisi de poşetlerin rengarenk olması ve ince şeritler halinde kesildiğinden dolayı çok zengin renkler ile görünüm sergilemesi diyebiliriz. Yani kısacası hanımlar istersek aksesuar, istersek bir çok amaç kullandığımız eşyalarımız haline dönüştürme imkanına sahip olacağız. Ayrıca çocuklarımız içinde bir çok oyuncaklar yapabileceğiz. Yine aynı şekilde kesilen şeritler halinde ki poşetleri ister tığ ile sterseniz eliniz ile örme yapılarak dilediğimiz oyuncak tarzında tasarımlar yaratabiliriz. Bunların yanı sıra çok ilginç tasarımlardan oluşan modellerde olmakta..

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen videoların  üzerine tıklayınız.Yani her bayan birbirinden farklı olmak üzere yaratıcılıkları sayesinde mükemmelliği yakalamışlardır. Artık bu gibi market poşetlerinden yapılan modelleri gördükten sonra asla atmayınız ve bu şekilde hazırlanan bir çok model olarak değerlendiriniz sevgili hanımlar.. Ayrıca yaz ayları için terlik, sandalet gibi ayakkabı modellerine dönüştürülen ihtiyaçlarımızı da karşılayabileceğiz.. Bileklikler, kolyeler gibi takı dünyasında da yer aldığını unutmayınız. Yeter ki bizler isteyelim hanımlar.. Her çeşit eşyalara ve objelere dönüştüreceğiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.