Kadın Moda

Kız Çocukları ve Bebekler İçin Son Moda El Örgüsü Kıyafet Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Kız Çocukları ve Bebekler İçin Son Moda El Örgüsü Kıyafet Modelleri

Yazın gelmesiyle örgüleri bir kenara atacağımızı düşünmeyelim bayanlar. Çünkü bebeklerimize ve çocuklarımıza örebileceğimiz harika kıyafet modelleri var. Tabi ki doku olarak teni yakmayacak, hatta serin tutacak olan iplerle örüyoruz. Siz de çocuğunuza yaz sürprizi yapmak istiyorsanız galerimizi inceleyip yazımızı okuyun, tavsiyemizdir. Birbirinden cici modeller sizi bekliyor. Bazı modellerin şapkası ya da saç bandını da örebilirsiniz. Biraz sabır, biraz marifetle harikalar yaratabilirsiniz. Verdiğiniz emek hem sizi hem çocuğunuzu mutlu edecektir. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki ortaya çok özgün bir tarz çıkacaktır. Çocuğunuz kendini böylelikle daha özel hissedecek ve siz de böylelikle onun gelişimine bu sayede biraz daha katkıda bulunacaksınız. Ayrıca hazır kıyafetlere göre daha dayanıklı olacağını da belirtmek de fayda var. Çocuğunuz için rengarenk ipler ile rengarenk modeller yaratabilirsiniz. İlla ki fotoğraflardaki renkleri kullanmanıza gerek yok, biraz hayal gücü ve marifet işinizi görür. İsterseniz modelleri daha da süsleyebilirsiniz. Süsleme materyali olarak kurdelalar, düğmeler, cepler, örgüden çiçekler, örgüden kelebekler, kurdeladan güller kullanabilirsiniz. Sıfır kollu modellere isterseniz kol ekleyebilirsiniz. Ya da tercihinize göre bir kumaşın geri kalanını örme olarak elbiseye çevirebilirsiniz.

Seçeceğiniz kumaşın deseni ve cinsi de yazlık olmalıdır. Tüm işiniz bittiyse isterseniz kıyafete kombin olarak örme çanta da yapabilirsiniz. Bu çantanın sap kısmını da örme yapabilir, düğmelerle donatabilir, kullanışlı hale getirebilirsiniz. Çocuğunuz bu örme kıyafetler içinde peri gibi olacaktır ve hatta model isteyenler olacaktır. Eğer galerimizi incelerseniz çok gösterişli ve göz alıcı modelleri sizlere sunduğumuzu fark edeceksiniz. Öyle ki elbisenin dokusunu siz oluşturduğunuz için içiniz rahat bir şekilde kaliteli iplerden faydalanırsanız, çocuğunuzun sağlığı ve teni için tehlike arz etmeyen bir elbise veya kıyafet elde edeceğinizden, bir adım daha önde bir anne olacaksınız.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çünkü çocuklarımız ve onların sağlığı bizim için çok değerlidir. Eğer çocuğunuz yok ve örgü örmekten hoşlanıyorsanız, başka sizin için değerli olan bir çocuğa ya da bebeğe örgü örerek ona hediye edebilirsiniz, bu çok özel bir hediye olacaktır. Üstelik örgü örerek yaptığınız elbisenin maliyeti de düşük olacağından satın aldığınız elbiseye kıyasla sizi ekonomik olarak zora sokmayacaktır. Çocuklar doğal olarak ebat bakımından biz yetişkinlerden küçük olduğu için de örgünüz yetişkin bir insan için ördüğünüz kıyafete göre çok daha kısa sürede bitecektir. Size de bir çocuğun mutluluğunu izlemek kalacaktır. Hele ki bu modern çağda el yapımı ürünlerin kıymeti giderek artarken, sizi bir an önce galerimizi incelemeye davet ediyoruz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.