Kadın Moda

El Örgüsü Kız Çocuk Panço Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar
El Örgüsü Kız Çocuk Panço Nasıl Yapılır?

Şirin mi şirin kız çocukları için birbirinden güzel panço modelleri ile geldim sizler için. Malum havalar soğudu gerek misafirliğe gittiğinizde gerek çocuğunuz okula gittiğinde yani kısacası pek çok yerde rahatlıkla giydirebilirsiniz. Bu modelimizde sizler için şişle örebileceğiniz kapüşonlu ve ponponlu bir modelin tarifini yapacağım. Çok tatlı bir örgü olan kız çocuk panço modelimize adeta bayılacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun üzerinde giden herkes çok sevecek. Herkes sizden örgünün modelini soracak ve nasıl yapıldığını öğrenmek isteyecekler. Çocuğunuz da örmüş olduğunuz pançoyu severek ve beğenerek giyecektir.
📌 El örgüsü kız çocuk panço modelimizi örmek için 4 numaralı bir şişe ve istediğiniz renk ipe ihtiyacınız var. Eğer çocuğunuz 1 yaşındaysa 85 ilmekle örgünüze başlayabilirsiniz. 2 yaşındaysa 95 ilmek , 3 yaşındaysa 105 ilmek, 4 yaşındaysa 115 ilmek ve 5 yaşındaysa da 115 ilmekle örgüye başlamak gerek. Yine daha büyük çocuklar için yapacaksanızda bu hesapla 15 ilmek arttırarak yapabilirsiniz. Her yaş grubunda da 4 numaralı şiş ile örebilirsiniz.

📌 Örneğin 4 yaş kız çocuk için örüyorsanız 115 ilmek alarak örgüye başlamalısınız. Örgünüz istediğiniz boyuta gelinceye kadar arttırmayla devam etmelisiniz. Örgüyü bitirmeden önce istediğiniz bir örnekten 4-5 sıra kadar örebilirsiniz. Yani son 4-5 sırayıda örnekle tamamlayabilirsiniz. İlk adımda verilen ilmek sayısı kadar örgüye başlamalısınız. Belirlediğiniz uzunlukta ördükten sonra pançonun roba kısmını tam ortasında yer alan ilmekten arttırmalar halinde örerek istenilen uzunluğa gelene kadar devam edin.
📌 Minikler adeta tatlı tarzlarıyla birbiriyle yarış edecekler. Örmüş olduğunuz pançoya isteğe bağlı olarak kapüşonda ekleyebilirsiniz. İleride eliniz alıştığında kendiniz içinde panço örebilirsiniz. Gömleğin veya bluzun üstüne gayet tarz olmaktadır. Kalın olsun isterseniz yün ip kullanarak şişle örebilirsiniz. İnce olsun isterseniz tığ ile harika pançolar örebilirsiniz. Yeni modeller ve en kolay yöntemlerle harika örgüler örmek için bizi takip etmeye devam edin.

antibiotics.fun

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.