Kadın Moda

El Emeği Dantel İle Yapılmış Mutfak Perde Ve Örtü Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
El Emeği Dantel İle Yapılmış Mutfak Perde Ve Örtü Modelleri

Kadınların örgü örmesi ve bir çok alan da kendi el işlerini geliştiren kadınlar şimdiler de ise dantel görselliğini mutfaklara bırakmış durumdadırlar. Sıkça kullanılan bu mutfaklar işlenişleri işlevleri sıklıkla girilip kullanmanın yanı sıra örgü detaylarıyla da süslenen farklılaşan bu mutfaklar görünümü kullanımının yanı sıra bu işi bilen kadınların mutfakların perdesinden tutun peçeiliklerine kadar dokuyup dekor oluşturan kadınlar güzel ve hoş bir modeli de beraberin de getirir. Bir çok model ve yapıyı yanın da getirmenin yanı sıra güzel dokunuşlu olup kullanıldığın da mutfağa da farklı bir hava katar ve görselliklerini korur. Gelin klasör de yer alan ve paylaşımı yapılan bu resimleri birlik de inceleyelim sırasıyla bu resimler. Dantel masa örtüsü burgu detaylı masa örtüsü, çiçek detaylı perde modeli, dantel yapılı modeller, dilimli perde modeli, kelebek figürlü işleme modelli saksı görünümlü mutfak perdesi modeli ve bir çok buna benzer perde ve görsel yapılarla bilinen perde modelleri yapısı ve işlenişi ile birlik de bir çok modeli ve yapıyı da yanın da getirecek bunun yanı sıra bir çok modelle karşımıza çıkacak gibi duruyor.

bir çok model yapı, görseli renk ve figürlü olan bu mutfak örgüleri farklı örülüş ve modellerinin yanı sıra güzel olan görsel olan göze hitap eden bu mutfak örgü detayları perdeleri modelleri yapıları ve işlenişleri göze hitap etmenin yanın da kullanışlı modeller olması da bir başka detayı yanın da getirir.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Örülen perdeden tutu peçetelik den çıkın klasör de yer alan bu örgü modelleri güzel ve görsel oluşunun yanı sıra hoş modelli hoş detaylı ince işlenişli olan bu örülen örgüler bir çok modeli ve görselliği de yanın da getirir. El emeği olup işenen bu danteller şık tasarımlı ince işlenişi güzel modelli ve ince detaylarının yanı şık tasarımlı ve örgülü olan bu modeller kullanımı itibarinin yanın da kullanılan yere şık tasarım sağlar. Bir çok model ve yapılış da yanın da getiren örgü modelleri birden çok örülüş ve farklı görsellerle karşımıza çıkmaktadır. Örgü detayları ile süslenen bu mutfaklar bir çok kez de öyle kullanılacak gibi görünmektedir . Her dönem zerafetini koruyan bu örgüler bir çok yılda bu dantel kullanımına hitap edecek gibi duruyor .

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.