Kadın Moda

Deniz Kabukları Ve Taşları İle Yapılabilecek Tasarımlar

20.09.2015
Sponsorlu Bağlantılar
Deniz Kabukları Ve Taşları İle Yapılabilecek Tasarımlar

Deniz kabukları ve taşları ile yapılan tasarımlar son zamanların en çok ilgi gören ürünlerinden olmaktadır. Yaz mevsiminin gelmesi ile çok sayıda kişi deniz kıyılarına akın etmektedir. Denizlerde görmeye alıştığımız deniz kabukları ve taşları ile aslında çok farklı ve ilginç tasarımlar yapılmaktadır. Hem kendiniz hem de çok sayıda mağazada satılmakta olan bu ürünler çok ilgi görmektedir. Ev dekorasyonu olarak ayna tablo aydınlatma vazo gibi pek çok ürün ortaya çıkartılmaktadır. Evinizde kendiniz de sahil kenarlarından topladığınız deniz kabuklarını ve taşlarını yapıştırıcı yardımı ile kolayca yapabilirsiniz. Tasarımı tamamen sizlere ait olacak olan bu ürünleri hem siz hem de evinize gelen kişiler çok beğenecektir. Deniz biz insana sayısız fayda sağlıyor. Balık olarak besin, su olarak serinlik taş ve kabukları ile de dekorasyon fikirleri sağlamaktadır. Bu deniz taşları ve kabukları takı olarak da bizlere çok sayıda seçenek sunmaktadır. Kolyeler, küpeler, bileklikler akınıza ne gelirse bulmanız yada kendinizin yapması mümkündür. Sevdikleriniz ile resimlerinizi koyacağınız resim çerçeveleri yapmanız evinize şık bir görüntü sunacaktır. Aynı zamanda bu birbirinden güzel tasarımları sevdiğiniz kişilere hediye olarak da göndere bilirsiniz.

Bu ilgiyi fark eden işletmeciler özellikle de sahil kenarında bulunan hediyelik eşya mağazaların da bu konuda pek çok satış yapmaktadır. Tatile giden yerli ve yabancı turistler dönüş zamanında hem kendileri için hem de hediye etmek amaçlı bu ürünlerden çok sayıda almaktadır. Bu da ülke için maliyeti az görüntüsü güzel sermaye demektir. Sizde deniz kenarlarından toplayacağınız deniz kabukları ve taşları ile birbirinden özel tasarımlar yaparak satabilirsiniz. Hem satış imkanı olarak ek gelir olurken hem de hobi olarak bay ve bayanlar için uğraş olacaktır. Deniz kabukları genel olarak beyaz yada gri renklerde olmaktadır. Sizler bu kabukları boyayarak çok farklı bir ürün ortaya çıkartabilirsiniz. Sermayesiz olması nedeni ile çok ilgi görmektedir. Bu tasarım modellerini kendiniz yaptığınız kadar çocuğunuza da yardımcı olarak onun yapmasını sağlayabilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Onunda el becerisini geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Çocukların geniş hayal gücü ile ortaya çıkan tasarımlar sizleri çok şaşırtacaktır. Yapımı da son derece eğlenceli olan bu tasarımlar sizler için bir hobi kaynağı olacaktır. Sizlerde deniz kenarlarına gittiğinizde gözünüze çarpan ve ilginizi çeken deniz kabuklarını ve taşlarını toplayacak bu güzel ve birbirinden özel tasarımlarda yapabilirsiniz. Farklı tasarımları ve el becerisini geliştirmek isteyen kişiler için fikir olsun.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.