Kadın Moda

Artık İpliklerden Neler Yapabiliriz ?

Sponsorlu Bağlantılar
Artık İpliklerden Neler Yapabiliriz ?

Hemen hemen hepimiz hobi el işi modellerine çok ayrı merakımız var. Özellikle kış ayların da hem hoş vakitler değerlendirme adına hem de büyük emekler ile örmüş olduğumuz örgülerden artan ipliklerden adeta harikalar yaratırız. Ayrıca artık ipliklerden neler yapabiliriz ? diye düşünüyorsanız işte bu modelleri incelemenizi tavsiye edebilirim. Çünkü bir çok birbirinden farklı renkli ipliklerin bir arada kullanılmasından rengarenk olmakla birlikte değişik modeller yaratacağınızı unutmayınız. Mesela en çok uygulananlar arasında bulunanlar bizlerin vazgeçilmezi haline gelen çantalar çok şık ev aksesuarları mutfaklar için hoş görünümler kazandırılan süslemeler zemin dekorasyonları için paspaslar kilimler gibi banyolara ve koridorlar için gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Kuşkusuz bunları elde edebilmek için örgü şişlerinden ve tığlardan kullanılması ile istenilen örgüler yapılabilecek..Çünkü genellikle süslemelerde ve aksesuar seçimlerinde biraz daha estetik olabilmesi amacı ile tığlar en ideal olacak.. Nedeni ise malum tığlar ile her örülen örgü de ayrı bir estetikliği yansıtması en büyük etkendir. Zaten genelin de küçük motiflerin kullanılması örgülerin daha kolay ve bizlerin rahat bir şekilde örmemize imkan verecektir. Yani örneğin kapı önlerin de küçük mutfaklarda paspas için kaçınılmaz bir fırsat olacaktır.

Aynı renkler ile örmenize gerek kalmayacak. Şöyle ki biraz daha kalın olabilmesini isterseniz örgü esnasında iki kat olacak şekilde yapmanız lazım. En güzel fikirlerden birisi ise sıkça kullanmakta olduğumuz banyo lifleri olmakta.. Eğer lifler için tercih ettiğimiz zaman çok şeker ve çok güzel liflerden oluşan modellere kavuşacaksınız. Takı modelleri düşünürseniz örgü takılardan kolyeler bileklikler küpeler ve hatta yüzükleri önerebiliriz. Sizler çok basit olarak değerlendirebilirsiniz ama anahtarlık dahi uygulayan hanımların marifetleri elleri ile çok farklı tasarımlar ile karşılabilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen videoların  üzerine tıklayınız.


Kız çocuklarımız ve bizler için ise tokalar ve saç bandanalarını da örmeyi ihmal etmeyiniz. Ayrıca minik çocuklarımız adına oyuncaklar gelmekte.. Böylece çocuklarınız için kendi el emeğiniz ile onların istediği oyuncakları temin etmiş olacaksınız. Salonlar da her zaman yer alan vazolara da renk renk çiçekler salon dekorasyonu için değişimi sağlayacaktır. Bunlar gibi aklınıza gelemeyecek tasarımlar ve modeller bu artık iplikler ile yapılmakta. Yani sakın örgülerinizden artan artık iplikleri atmayınız ve bu şekilde değerlendirmeye çalışınız ..

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.