Çilek Genç Odası Modelleri

ÇİLEK GENÇ ODASI MODELLERİ: Çocuğunuz büyüyüp çocukluktan çıkınca sadece kendisine ait bir alana ihtiyaç duyar. Ders çalışabildiği, dinlenebildiği, müzik dinleyebildiği, kitap okuyabildiği, kıyafetlerini değiştirip arkadaşlarıyla rahat rahat vakit geçirmek istediği bir alana sahip olmak ister. Bunları göz önünde bulundurarak çocuğunuza tasarlayacağınız yeni bir genç odası rahatlığın yanında şık ve modern bir görüntüye de sahip olmalı. Eğer çocuğumuzun bulunduğu odada mutlu olmasını istiyorsak, onun tarzına ve zevkine tam anlamıyla aşina olmamız gerekir.
Çocuğum hem rahat etsin hem de odasında mutlu olsun istiyorsak bu alanda bize çok sayıda farklı ve eşsiz seçenekler sunan çilek genç odası modellerini incelemeliyiz.
Her tarza ve her yaşa uygun onlarca modeli içinde barındıran çilek genç odası modelleri arasında mutlaka kendi çocuğunuzun tarzını yansıtacak bir oda bulacaksınız.
Tasarlayacağınız oda masallardan fırlamış gibi olsun, hem avangart hem modern tarzı yansıtsın istiyorsanız çilek genç odası romantic serisi tam size göre.
Çocuğunuz kendisini bu odada gerçek bir masalın prensesi gibi hissedecek. avangart ve modern görünümün harmanlanmış hali olan gardrop güvenli sistem sürgülü dolap kapıları, led aydınlatmalı askılığı, dolap içi çekmecesi ile dağınıklığa ve aradığınızı gece karanlıkta bile bulmanıza yardımcı oluyor.
Yumuşak kapanışıyla ses çıkarmayıp, çok sayıda bölmesiyle çocuğunuzun kırtasiye ürünlerine ulaşmasını kolaylaştırıp dağınıklığı önleyecek sisteme sahip çalışma masası çocuğunuzun ve sizin yaşamınızı kolaylaştırıyor. Bunun yanında teknolojiye de ayak uyduran bu çalışma masası Bluetooth bağlantısı ile müzik dinleme ve şarj ünitesine sahip.
Aynı zamanda usb bellekten de müzik dinleme olanağı da sağlıyor. Soft ve beyazın asaletini temsil eden çilek genç odası modelinin baza başlığı da isteğinize göre kumaş olabiliyor. Modern görünüme sahip, geometrik çizgileriyle enerjiyi yüksek tutan, oğlunuzun odasından çıkmak istemeyeceği kadar rahat ve konforlu, aynı zamanda göze hitap eden bir oda tasarlamak isterseniz çilek genç odası trio serisi tam da bunları sunuyor.
Yatağınızın baş ucundaki komidini aynı zamanda puf ve ya sehpa olarak kullanabiliyorsunuz. Bu hem odanızda ekstra olarak yer açıp hem de tüm ihtiyaçlarınızı yer sıkıntısı yaşamadan karşılayan bir özellik. Yatağın bazası geniş iç hacmiyle mevsimine göre kıyafetlerinizi depolayabileceğiniz alanı size sunuyor.Yatağın başlığı arkasındaki cırt cırtları sökülerek yıkamanıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda başlığı ters çevirerek yatağınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Çalışma masasında yine çocuğunuzun telefonunu şarj edebileceğiniz bir usb girişi bulunmakta. Grinin tonlarının kırmızı çizgilerle buluştuğu bu eşsiz tasarıma sahip çilek genç odası modeli tam anlamıyla çocuğunuzun tarzını yansıtacak.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski