Taytla Yapılabilecek Sonbahar Kombini

TAYTLA YAPILABİLECEK SON BAHAR KOMBİNİ Aklına gelebilecek her türlü şeyle kombin yapabileceğin taytlar yaşamımıza girdiğinden beri müthiş mutluluk içinde değil miyiz? Her tür çeşitli renk ve modelde tercih edebildiğiniz taytlar yapılacak kombinleri sıralamak istedik size. Tabi daha kışa tam girmeden özellikle sonbahar ayının vazgeçilmezi olduğunu söylemeden geçmeyelim. Yaz aylarında dahi tercih edildiğini hatırlatalım size. Çünkü giymesi inanılmaz rahat parçalardan biri olduğu için tabi ki vaz geçmesi o kadar da kolay değil. Peki taytları nasıl ve ne ile giyebileceğiniz konusunda mutlaka tercih ettiğiniz yöntemler vardır ama daha fazlasını öğrenme taraftarıysanız biz de size birkaç fikir verelim. Sadece spor görüntü değil inanılmaz şık ve özel yerler içinde sizi nasıl hazırlayabileceğini gelin gözlerinizle görün.

Vücudunuzu daha sık bir hale getirmesi de yine taytları gözde hale getiriyor. Vücut hatlarınızdan rahatsız değilseniz ki olmayın bence büyük bir özgüvenle bu rahatlıktan faydalanın. Tabi bir de suni deri taytlar var ki vamp görünüm sevenler için birebir. Yüksek bel olduğu için taytlar ve göbek kısmını toparladığı için üzerine kısa bluzlar rahatlıkla giyebilirsiniz. Göbeği açıkta bırakacak tercihleriniz gayet şık duracaktır.
Taytın inanılmaz rahat oluşundan faydalanmak isteyen bir kesim söz konusu kazak ve kapüşonlularla inanılma uyumlu olan taytlar giy çık için olmazsa olmaz. Ve siyah bir tayt tercih ederseniz çok daha uyumlu kılıp dışarı çıkabilirsiniz.Kadife taytları seviyorsanız zevklisiniz katılacağınız bir eğlence veya gece yapacağınız bir yürüyüşte gönül rahatlığı ile kombinleyebilirsiniz. Yine üzerine bir oduncu gömleği alıp giy çık yapmanız bile sizi zarif gösterecektir. Çünkü hiç bir şey yapmasanız dahi tayların toparlayıcı özelliği her zaman kurtarıcıdır. Sadece siyah giymek istemiyorum ama parlak da veya şatafatlı da sevmiyorum diyorsanız kot görünümlü taytları tabii ki size önerebiliriz. O da kot olduğu için yine üstüne giyeceğiniz her şeyi veya ayakkabınızı rahatça uyumlayabilecek cinsten. Sadece spor alanlar için değil iş yaşamı için veya daha şık bir davet çok çok özel bir gün içinse parlak taytlar rövanşta. Şık bir topuklu ayakkabı ile nasıl zarif bir görüntü alabileceğinizi tahayyül ediyorsunuzdur herhalde.
Sonbahar aylarından çıktık varsayalım ve kış ayları için iki katı sıcaklığa ihtiyacımız var tabii ki o zaman da termal taytla karşınıza çıkıyoruz. Botları üzerine çekeceğiniz sıcaklık. Asla içeri soğuk sızdırmayacak şekilde üzerinize oturmasının yanında termal olması ile kumaşı da hiçbir soğuk sızıntısını içeri sızdırmıyor. Harika bir huzur değil mi? Mükemmel değil mi? Yine spor ve yoga yapanlarımız için olmazsa olmaz.Tüm hareketleri tam ve ekstra zorlanmadan yapmak istiyorsanız tabii ki tayt sizinle olmalıdır. Hamile kadınlarımız için dahi göbek bölümü kesimi ona göre tasarlanmış birbirinden farklı tatlı modelleriyle taytlar yine sizin yanınızda. Yani anlayacağınız o ki birçok alanda düşündüğünüzden fazla kurtarıcı. Keyifli seçimler dileriz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski