Tasarım Kolye Modelleri

Kolye her kadının hak ettiği ve boynunda şık bir görünümüyle durduğu aksesuarlardan biri olmaktadır. Her dönem farklı tarzları ile karşımıza çıkan kolyeler daha özel bir şekilde kişiye özel tasarlanır hale gelmektedir. Özel kuyumcuların işlemeli bir şekilde her kadının istediği modelde kolye tasarlama şansı ile karşınıza çıkmaktadır. Fiyat olarak işlemesine göre değişim gösterip, çok gösterişli kolyelere de sahip olabileceksiniz. Çok uzun dönemlerden beri altın ve gümüşler kadınların değerini ölçebilen bir aksesuar olduğu için kadınlar kolye ve altın daha mutlu hale gelmektedir. Özellikle gösterişli kolyeler her dönem kadınların almak istedikleri kolyelerin başında gelmektedir. En güzel modelleri seçerek sizlere kafa karıştırmadan seçim yapmanızı sağlıyoruz.

Pırlanta kolye modeli klasikleşmiş fakat her zaman modasını kaybetmeyen bir kolye çeşidi olmaktadır. Bu kolye ile şık davette bütün ilgileri üzerinize çekebileceksiniz. Şık bir elbisenin üzerine bu kolye sayesinde daha parlak bir görünüm ile gözleri üzerinize çekiyor olacaksınız. Fiyat aralığı her bütçenin karşılayabileceği nitelikte olup, herkesin alma şansı olabilen bir model olmaktadır.
Nazar boncuklu kolye ise son zamanlarda çok farklı seçenekleri ile karşımıza çıkıp, daha çok çocuklara alınan fakat yetişkin bireyler içinde çok şık kolyelerin tasarlandığı model olmaktadır. Belirli boyutlarda olup, her tarz kadının kullanacağa model olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha detaylı araştırma daha şık bir kolye elde edebilirsiniz.

Güneş modelli kolye ise son zamanlarda moda olup, farklı modeller ile karşımıza çıkan tasarımlı kolye modelleri arasında yer almaktadır. Kuyumcuların başköşesinde bulunup her dönem farklı bir şıklıkla karşımıza çıkmaktadır. İsminize özel güneşli kolyeler ile hediye edebilir veya kendinize daha şık görünüm kazandırmış olacaksınız. Her bütçenin karşılayacağı bir kolye tasarım modelidir.
İsimli kolye ise kişiyi daha özel hale getirerek tasarlanan kolye çeşitlerindendir.
Artık herkesin boynunda olup, annelerinde de çocuklarının isimlerinin bulundurduğu veya sevgililerin birbirlerine hediye ettiği kolyelerin başında gelmektedir. Kişiye özel nazar boncuklu isimli kolye veya taşlı tasarlanmış kolyeler mevcut olup, boynunuzda değerli isimlerinizi taşıyarak daha şık bir kolyelere sahip oluyorsunuz.

Boncuklu ve Retro özelliği taşıyan kolyeler ise son zamanlarda ağırlık olarak meydana gelmektedir. Özellikle özel tasarım olup, değerli taşlar ile birleştirerek yapılmaktadır. Şık bir davette veya enerjisine inandığınız taşlar ile tasarlanarak kullanabilme şansı elde ediyorsunuz. Şifalı taşlar ile kendinizi bu kolyeler ile daha sağlık hissedebileceğiniz günler ile yaşıyor olmuş olacaksınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski