Küpe Kolye Kombin Takımı Modelleri

Geçmişten günümüze süregelen zamanda küpe ve kolyeler değerini ve popülaritesini ilk günkü gibi koruyor. Her kıyafetimize farklı bir bakış açısı katıp, şıklığımızı tamamlayan küpe ve kolyeler bütün kadınların vazgeçilmezi olmuştur. İlk zamanlarda yani eski uygarlıklara uzanan çağlarda kemikten, tüyden, deriden ve hayvan dişlerinden yapılan kolyelere rastlanmaktadır. Küpeler ise kolyelerden farklı olarak tılsım ve süs amacıyla kullanılmış ve altından yapılmıştır.
Zaman içerisinde ise bu kolyelerin yerini altın, gümüş ve bu madenlere döşenen elmas, zümrüt, yakut gibi değerli taşlarla bezeli kolyeler almış ve güç gösterisi, zenginlik alameti olarak kabul edilmiştir.
Günümüze kadar çeşitliliği çoğalıp, sayısız materyalden üretilen eşsiz güzellikte kolyeler ortaya çıkmıştır. Sevdiklerimizin resmini her daim üzerimizde taşımamız için tasarlanmış madalyon kolyeler, çiçek ve kolyenin eşsiz uyumuyla yapılan, her kıyafete kolaylıkla uyum sağlayan yaşayan kolye ve yüzük kombinleri, farklılığı sevenleri yansıtan ahşap kolyeler, gençlerin daha çok tercih ettiği tasma kolyelerde bu çeşitliliği gözler önüne sermekte.
Ancak bu kadar çeşitlilik arasında asla popülaritesini kaybetmeyen zarif kolyeler bir adım daha önde. Hele ki zarif küpelerle kombinlenirse kadınları enfes bir havaya bürüyor.
İnci ufak küpeleri tamamlayan inci kolyeler çok uzun yıllardır modası geçmeyen ender kolye küpe kombinlerinden biri. Modelleri ne kadar değişirse değişsin ince zincirli zarif kolyeler ve en az bu kolyeler kadar zarif olup şıklığı garanti eden nadir aksesuarlardandır. Sizler için her kombininizde gözleri üzerinize çeken, şıklığınıza şıklık katan zarif kolye ve kupe kombinlerini derledik.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski