Korkmaz Elektrikli Çaycı Çay Makinaları Modelleri

KORKMAZ ÇAYDANLIK, ÇAYCI, SEMAVER MODELLERİ: Korkmaz mutfak eşyalarının üreticileri, işe hamam tası yaparak başlayıp zamanla çay tabağı, çay kaşığı, tencere, çaydanlık üretimine geçmiştir. Zamanla kalitesinin dünya çapında olmasını isteyen firma Avrupa’daki iç piyasayı örnek alarak, ihracata uygun seviyeye ulaşmak için son derece titiz bir çalışmaya başlamıştır. Avrupa standartlarını göz önünde bulundurarak işlerine gereken özeni gösteren korkmaz üreticileri kaliteye ve insan sağlığına önemi ilk sırada tutmakta. 0.9- 1.6 litre kapasiteye sahip, paslanmaz çelikten üretilen Korkmaz Steama Çaydanlık Takımı; ergonomik ve ellerinizi yakmayan paslanmaz çelikten üretilmiş bir sapa sahiptir.
Hangi ocak olduğu fark etmeksizin bütün ocaklarda en yüksek ısı transferini sorunsuz sağlayıp, solar base taban sistemi olduğu için maksimum zaman ve enerji tüketir. Bu çaydanlığı tercih ederek hem enerjiden hem de zamanınızdan tasarruf edersiniz. Tek başınıza size yetecek kadar çay demlemek isterseniz sizin için önerimiz;
Korkmaz Droppa çaydanlık olur. 2 litre, 2.7 litre, 3.5 litre seçenekleri de bulunan bu vintega tarzı yansıtan çaydanlık yine korkmaz kalitesiyle paslanmaz çelikten üretilmiştir. Her zaman farklılıktan yana olanlar için de Korkmaz Şehnaz krom/ siyah çaydanlık güzel bir seçenek olabilir. 1.1 litre ve 2.3 litre kapasiteye sahip, siyah krom renkli, 3 kat kapsül tabana sahip estetik görüntüsüyle cezp ediyor.
Tabi ki bütün Korkmaz çaydanlık çeşitleri parlaklığını koruması için özenle polisajlanıyor. Korkmazın bir de çaycısını denemek isteyenler için son derece güzel renk seçeneklerine sahip olduğunu belirtmek isteriz. 1600 wattlık gücü ile çayınızın suyunu en kısa zamanda kaynatıp, soğumaması için sabit bir sıcaklık düzeyinde tutan teknolojiye sahiptir.
Çaycının kapasitesi 0.9 a 1.8 dir. Suyu kaynatmak için ve sıcaklığını sabit tutmak için otomatik butonu bulunmaktadır. Çaycının dış yüzeyi ve dem filtresi paslanmaz çeliktendir. Tek seferde 20 bardaklık çay yapabilme kapasitesine sahip olan bu çaydanlık, aynı zamanda kablosuz kullanabilme özelliğine de sahiptir. Kablonun sabitlendiği alt tabanı ise 360 derece döndürebilirsiniz.
İçinde su yokken çalışmama özelliği ise çaycınızın her hangi bir elektronik arızadan olabildiğince uzak tutmak için gayet olumlu bir özelliktir. Semaver için de en uygun markalardan biri olan korkmaz, burada da kalitesini konuşturmuştur. 1.8 ve 4.0 litrelik kapasiteye sahip olan semaver paslanmaz çelik dış yüzeyi ile kullanımı açısından uzun vadelidir. 2000 wattlık enerjisiyle çayınızı olabildiği kadar kısa sürede kaynatıp, otomatik butonuyla suyunuzun sıcaklığını sabit tutar. 75 bardaklık çay kapasitesine sahiptir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski