El Örgüsü Battaniye Modelleri

Örgü kadınlar için klasikleşmiş bir işleme olup, her geçen gün daha farklı modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Birçok kadın evdeki tüm eşyalarını örgüye göre tasarlayıp evini örgü ile donatanlar bile mevcut olmaktadır. Artık pamuklu ve renk cümbüşünün olduğu milyonlarca ip üretilmektedir. Hem sağlık hem de şıklık açısından el örgüsünün her şeyi mevcut olarak üretilir ve yapılır. Özellikle iş haline getirmiş milyonlarca kadın bu sayede para da kazanmaktadır. Sizlere en güzel ve şık olan battaniye örnekleri ile daha şık bir battaniye yapmanıza yardımcı oluyoruz. Bu modeller ile daha hızlı ve güzel bir şekilde battaniyelerinizi yapıyor olacaksınız. Her modelin farklı bir işlem ile yapıldığını belirtmek isteriz.
Tığ işi battaniye klasik bir şekilde sürekli yapılan battaniye çeşitlerinden biri olmaktadır. Asırlardır kızların çeyizlerinde var olup, her rengin ve her modelin yapıldığı battaniye modeli olmaktadır. Her boyutu ile evlerimiz tamamlayan aksesuarlardan biri olmaktadır. Pamuksu ve ipeksi ile kullanımı çok rahat olup, soğuk kış günlerinde içimizi ısıtan battaniyelerdendir.
Televizyon battaniyesi son zamanlarda revaçta olup her ailenin evinde bulundurduğu başköşe battaniyelerinden olmaktadır. Hafif soğuk akşamlarında hemen üzerimize örteceğimiz ve farklı renlerin barındırdığı battaniye tarzlarından olmaktadır. Daha çok Retro ve bohem tarzı yansıtarak yapılmaktadır. Her ailenin her zaman bulundurduğu battaniye tarzların biri haline gelen battaniye örgü modelidir.
Tavşan diş battaniye tarzı ise daha çok yeni doğan bebeklere yapılarak bizlerin karşısına çıkan bir modeldir. Klasik bir model olup, el örgüsü ile çok şık bir görünüme sahip olmaktadır. Her modeli ayrı ayrı yapılarak karşımıza şık bir battaniye modeli çıkmaktadır. Kısa sürede tüm renkleri bir araya getirerek bu modeli elde edebileceksiniz.
Yatak örtüsü battaniye ise evlerimizdeki yataklarımızın üzerine atacağımız modellerden biri olmaktadır. Her zaman şık bir görünüm kazandırmış olup, yanı başımızda durabilecek modellerden biri olarak bilinir. El işi çok büyük olan bu model ile el örgüsünün tüm maharetlerini görebilirisiniz.
Şık yatak odanıza ayrı bir köy havası katarak daha şık bir görünüm almaktadır. Bebek battaniyeleri ise her ailenin yaptığı ve bebekleri ilk doğduğu sırada sıcak tutacak en önemli battaniye türlerinden biridir. Soğuk kış aylarında bebeklerin hastalanmaması açısından bu battaniye türleri her açıdan avantajlı seçeneklerden biri olmaktadır. Daha işlemeli modeli olup, bebekleri her bakımdan şık ve sıcak tutan modellerden biri haline gelmektedir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski