Citizen Bayan Kol Saati Modelleri

CİTİZEN BAYAN KOL SAAT MODELLERİ Bir Japon markası olan citizen kadın kol saati modelleri en bilinen saat markalarının başında geliyor. Her sene yenilenen modelleri ve tasarımıyla her kesimden insanın dikkatini cezp ediyor. Şıklığını saatle tamamlamak isteyen hanımlar için citizen marka bayan kol saatleri en uygun markalardan biri. Hem görünüşü hem de tasarımıyla göz kamaştıran saatler her geçen gün yenilenen teknolojiye ayak uydurmasıyla da bir adım öne geçiyor.
Yıllardır süregelen eco drive teknolojisinden faydalanmaktaki ısrarı ve kararı, citizen bayan kol saatlerini kullananların ilk tercih sebebi oluyor. Peki nedir bu eco drive teknolojisi?
Eco drive teknolojisi her türlü doğal ve yapay ışıktan faydalanmaktır. Yani güneş, lamba ışığını emen kadrajı ve bu enerjiyi depolayan sistemi sayesinde ışık görmediği zaman bile neredeyse 3 ay gibi bir süre sorunsuz çalışmaktadır.
Sürekli ışık kaynağıyla temas halinde bulunan saatler ise çok çok uzun yıllar sorunsuz çalışmaktadır. Üstelik citizen bayan kol saatleri kadranı korumak için kullanılan safir cam özelliği sayesinde çizilmemekte.
Adını bu teknolojik akıma fazlasıyla uydurmasıyla bilinen citizen marka saatler sektörünün diğer örneklerine göre sahip olduğu ileri teknoloji ve şıklığa rağmen daha uygun fiyatlara sahip. Kordonunda genellikle titanyum kullanılan saatler hafifliği sebebiyle de tercih edilmekte.
Citizene ait campanola serisi saatler ise markanın prestijini yükselten yegane teknolojileri bir arada barındıran nadide bir seridir. Tamamen el yapımı olan ve bir ustanın elinden çıkan saatin kordonu timsah derisinden yapılmıştır. 8 kat kadranı altın parçacıklarından oluşmakta olan bu citizen bayan kol saatinin campalona serisi daha çok elit kesime hitap ediyor. Ayrıca bu saat modeli güneşin dünya sistemindeki konumunu da gösteren eşsiz bir özelliğe sahip.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski