Çift Katlı Ranza Modelleri

ÇİFT KATLI RANZA MODELLERİ: Çift katlı ranza, üst üste konulmuş yerden tasarruf edilmek, daha çok kişinin tek kişilik bir alanı rahatlıkla kullanabilmesi için tasarlanmış demir ve tahtadan yapılmış iki katlı yataktır. Üst kata çıkmayı kolaylaştırmak için de merdiven konularak üst katta yatacak kişinin işini kolaylaştırmak hedeflenmiştir. Çok çocuklu ve evde oda sıkıntısı yaşayan aileler için kurtarıcı bir mobilya olan çift katlı ranzalar her gün yenilenerek farklı model ve seçeneklerle karşımıza çıkıyor.
Çocuklar için tv şeklinde olan,araba şeklinde olan, kız çocukları için prenses tacı şeklinde olan, çok çeşitli renk ve detay skalasına da sahiptir bu çift katlı ranzalar. İlerleyen zamanlarda birbirinden ayırıp tekli yatak haline de getirebiliyor aynı zamanda.
Çocuklarınızın yatağı için daha geniş bir alana sahip olduğunuzda bu ranzaları ayırıp iki ayrı yatak elde edebiliyorsunuz. Eğer çocuğunuzun düşmesinden endişeleniyorsanız, ranzanızın üst kısmındaki tahtasına ek olarak yatak bariyeri ekleyerek bu endişeden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.
Çift katlı ranzaların yer tasarrufundan başka birçok çeşitli özelliği de bulunmakta. Çevreye ve sağlığa zarar vermeyen, kanserojen madde bulundurmayan suntalaman malzemeden yapılan ranzaları seçmeye kendi sağlığımız ve çevre duyarlılığını göz önünde bulundurarak tercih etmeliyiz.
Bunların yanında kullanışlı olup olmadığına da dikkat etmeliyiz. Tercih edeceğiniz ranza odanın konumuna göre istediğiniz şekilde merdivenleri monte edilebilir durumda olmalı. Farklı tasarım ve işlevselliğe sahip bir çok ranza modeli piyasada yer alıyor.
Bunlardan biri merdiven gözlerine yerleştirilen çekmecelere sahip çift katlı ranzalar. Ev hanımlarının en çok işine yarayan detay özellikle bu olmalı. Hem yatağı hem de çekmecesi bulunan yatak, sizi kıyafetler açısından da fazlasıyla rahatlatacak.
Alt katında farklı bir hava katmaya yarayan süs eşyaları ya da kitap koymak için minik birkaç rafı bulunan çift katlı ranzalarda modern görünümüyle çocuklarınızın odasına şıklık katacak. Kurulumu L şeklinde olan, hem yatak hem çalışma masası hem de çekmece görevi gören çift katlı ranzalar da yer tasarrufu isteyenler için biçilmiş kaftan.
Eğer istediğiniz sadece çekmece değil de geniş bir dolap ise, bu isteğinizi karşılayan dolaplı ranzalarda mevcut. Diğer ranzalara nazaran daha geniş olup, merdivenin yanında bulundurduğu dolapla daha işlevseldir bu ranza modeli. Mobilya mağazalarında bulabileceğiniz bu ranzalar isteğiniz doğrultusunda marangozlara da yaptırıp hayalinizdeki ranzaya sahip olabilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski