Bayan Süet Çizme Modelleri

BAYAN SÜET DERİ RENKLİ KIŞLIK ÇİZMELER Süet, derinin iç tarafının işlenmesiyle elde edilen deridir. Özellikle kışın yumuşak ve sıcak tutan yapısından dolayı tercih edilen süet çok narin ve bakımı oldukça zor bir çeşit deridir. Bayanlarda şık ve kullanışlı olan süetin sizler için, daha kolay kullanımı ve daha dayanıklı olması için birkaç öneride bulunmak isteriz.
Hem çok çabuk tozlanıp tozu çekmesi hem de su geçirmesinden dolayı çetin kış şartlarında önerilmeyen ayakkabı modeli daha çok sonbahar ve ilk baharda uygun olup, tercihe göre kışın kombininize göre şıklığınızı tamamlayan kurtarıcı bir parçadır.
Çok az kirli ve tozlu bir yerden geçsek de hemen tozu mıknatıs gibi çeken süet deri ayakkabıların temizliği de hayli zor oluyor. Bu yüzden süet deriye özel boyalar ve fırçlar da bulunmakta. Her ne kadar bezle temizleyeceğimizi düşünsekte bu mümkün olmuyor.
Hatta çoğu zaman fırçayla bile mümkün olmuyor. Bunun yerine süet deriyi kendisine özel sprey şeklindeki boyasıyla boyamak daha mantıklı. Süet deri ayakkabı ya da çizmemizi iyice temizledikten sonra sprey boyayla güzelce boyayalım.
Ama bu boya temas ettiği yüzeyden kolay kolay çıkmadığı için boyarken ayakkabınızın altına bir kumaş parçası ya da gazete bulundurmayı unutmayın. Su geçirmesini önlemek için de wet bloker su itici sprey sıkmak son derece etkili bir yöntemdir.
Peki bayan süet deri çizmeleri nasıl kombinlemeliyiz? Taba rengi süet çizmeler dar kesim kot pantolonlarla birbirine en uygun kombinlerden biri.
Krem rengi büzgülü süet botlar ise en güzel mini fırfırlı siyah bit etekle birbirini tamamlayan parçalar gibi duruyor. Düz ve ince tabanlı süet çizmeler ise hem kot pantolon üzerine deri ceketle kombin edilebilir hem de diz üstü dökümlü etek ve trençkotla gayet uyumlu bir kombin yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski