Platform Tabanlı Bayan Ayakkabı Modelleri

PLATFORM TOPUK AYYAKABI Topuklu ayakkabı giymenin bir sanat olduğu artık bir gerçek. Önemsememiz gereken kullanım şekilleri vardır. Sadece ona biraz dikkat edersek. Rahat bir şıklık bizi bekliyor. Tamamen düz ayakkabının veya aşırı yumuşak tabanlı ayakkabıların zararlı olduğu öteden beri söylenegeldi. İyi bir platform tasarım ayakkabı hem sizin sağlığınıza olumlu etki sağlayacak hem de fazlasıyla zarif göstereceğini garanti ediyoruz. Çünkü şu da bilinen bir gerçek yıllarca veya aylarca topuklu düz taban ayakkabı giyilmesi ayağın ayakkabıya göre şekil almasına sebep oluyor ve ayak taraklıysa daha da fazla büyümesini sebep olmakta bunun önüne geçme adına dahi olsa dolabınızda mutlaka bir platform ayakkabı bulundurulması tavsiye ediliyor. İnce topuk kullanmakta zorlanan kadınlar için harika bir alternatif şeklinde ortaya çıkmış platform taban topuklu ayakkabılar çok fazla çeşit ve kaliteyle kullanıcılarını mest etmiş durumda.
Mesela siyah demir ve süet detaylı deri platform topuk ayakkabı modeli tabanında kırmızı renk geçişini bulundurarak gayet şık ve kıyafette kullanılacak renge kendini açmış vaziyettedir. Demir detay topuklu ayakkabının mutlaka klasikte kullanılması gerektiği algısını yıkıp spor kıyafetle birlikte mükemmel uyum sunacağından eminiz.
Son dönemde terlik giyimi yaz ayları için müthiş gözde olmuş durumda. Tabii ki koşturma içinde rahatlığı ile hemen dikkat çekiyor. Ve terlikte şıklık arayanlardansanız platform terlik modeli tam size göre. Pantolon, kapri veya eteklerin altına rahatça olacaktır çünkü salaş kullanıma açık bir model haline geliyor topuklu oluşuyla da aynı zamanda zarif olunmaya açık. Demir zımba detaylar modeli ortaya çıkarmaya yardımcı. Bir ışıltı vermesinin yanında sade görünümü kırıp hareketlendirmiş oluyor.
Parlak Deri platform topuk ayakkabılar ise tam bir şıklıkla karşınıza çıkmakta. Gold demir detayı kullanacağınız takılara uyumu ile bütünlükte sizi cezbedecektir. Platformun zarif görünmediğinin karşısında bir tez. Son derece şık ve özgün bir tarz yaratacağını biliyoruz. Çünkü kendine özgü her ayakkabı kıymetlidir.
Mavi ve beyaz mavi kareli platform topuk ayakkabı ise renk skalası geniş ve renk seven kadınlar için birebir. Yazın cıvıl cıvıl ve efil efil kıyafetlerinize kolaylıkla uyum sağlayacak bir model. Ayakkabının önünün açık olması tarz oluşturmasının yanında ayağı terletmemesi açısından da daimi tercih edilir. Aklınızda bulunsun.
Siyah platform ayakkabı tabi ki olmazsa olmazımız. Zevkle kullandığımız siyah renk platform gibi rahat bir ayakkabıya dönüşünce harika bir rahatlıkla karşı karşıyasınız demektir. Gri demir zımba detaylı platform topuk ayakkabı ise zarif gri, siyah, parlak elbiselerinizle zarif dururken yine zımba detay sayesinde pantolonlarınızla kombin yapıldığında kesinlikle marjinal bir uyum yakalamış olacaksınız.Bu denli fazla model ve renk skalasını yakaladığınız ve günlük kullanım gibi durumlarda huzurla ayağınızda taşıyacağınız bir modeli neden tercih etmeyesiniz ki. Şıklık ve rahatlık arasında bir seçim yapmak zorunda artık değilsiniz. Çünkü ikisini bünyesinde barındıran bir modelin var olduğunu artık biliyoruz.
İlgi odağı olan platform tabanı sizlere tanıtmak amaçlı bu yazıyı kaleme aldık. Marjinal bir şıklık kazandırmakta birebir olan platform taban topuklu ayakkabılar çok fazla model skalasıyla spor ya da klasik giyim şeklinize rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Aynı zamanda tabanların yüksekliği hemen hemen aynı düzeyde olduğu için fazlaca hızlı tempo da geçen iş yaşamımız içinde de zorlanmamış olacaksınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski