Kadın Moda

Zen Pırlanta Elmas Kadın Kolye Modelleri

17.02.2021
Sponsorlu Bağlantılar
Zen Pırlanta Elmas Kadın Kolye Modelleri

Kombinlerinizin tamamlayıcısı, bir sihirli değnek gibi o son dokunuş dediğimiz olay nedir sizce? Tabiki Aksesuar. Kadınların şıklık yarışında ilk sırada tamamlayanı, her zaman o son dokunuş olan Takı Modelleridir. Her kadına yakışan, güzelliğine güzellik katan bu dokunuş gerçekten de bir tamamlayıcı parça niteliğindedir. Şık bir davete katılmanız gerek herşeyiniz hazır giyeceğiniz kıyafetten ayakkabınıza kadar fakat bu davete yaraşır bir aksesuar seçimi yapmalısınız aynı zamanda. Şöyle ışıltılı, tarzınıza ve kıyafetinize göre ister gösterişli ister sade, zarif modelleri tercih etmek istemez misiniz? V yakalı ya da kruvaze yaka bir kıyafet varsa üzerinizde hafif biraz uzun elbisenizi hemen üstünde biten kolyeler tercih edebilirsiniz. Kısa boğazlı bir kıyafet giydiyseniz daha kısa zinciri olan modeller hoş bir görünüm verebilir. Eğer balıkçı ya da yarım balıkçı yaka bir kıyafet varsa üzerinizde o zaman uzun kolyeler tercihiniz olabilir. Özellikle kış kombinlerinde, üste balıkçı yaka bir kazak dar paça inen bir jean altınada uzun çizmeler ya da boy orantınıza göre postal ve tabiki şıklık tamamlayıcısı olan uzun kolyeler… Dekolteli bir kıyafet giydiyseniz iri taşlı parlayan kolyeler özellikle de Zen Pırlanta Elmas Kadın Kolye Modelleri gerçekten de efsane görünmenizi sağlayacaktır. Elmasın görüntüsü ve albenisinin yanında aynı zamanda elmas taşının da bir takım özellikleri vardır. Biraz bunlardan bahsedelim isterseniz.

Elmas taşı zihinsel ve ruhsal sağlığınız için rahatlıklatıcı, düzenleyici, dinginleştirici bir etkiye sahiptir. Gücü ve kuvveti simgeler. Kişiye dayanıklılık ve kabiliyet verir. Sadakat duygusunu kazandırır. Parlak ve göz alıcıdır. İhtişamlı ve gösterişlidir. Böylelikle özgüveni arttırır. Bedensel olarak kötülüklerden arındırır. Pozitif olmayı sağlar. Hayata daha olumlu bir pencereden bakmayı kolaylaştırır. Olumsuzlukların içinde kaybolmanızı engeller. Güven, iyi ve halis niyet, saf ve temizlik, koruma ve korunma duygularını canlandırır. Gösterişli ve göz alıcı olma özelliği hasebiyle nazarı

, kötü gözü de üzerine çeker. Neşe, mutluluk, hoşgörü tüm iyi duyguları içinde barındırır. Böyle daha sayabileceğimiz pek çok özelliği vardır. Elmas taşlı bir yüzük taşırken onun kimyasallardan çok çabuk etkilendiğini unutmayarak, bilhassa kadınlar temizlik yaparken dikkatlice olmalılar. Elmas taşın temizliği de önemlidir. Sirkeli suda bekleterek temizliğini yapabilirsiniz. En güzel ve en özel ziynet eşyasıdır elmas taşlı kolyeler, yüzükler. Elmasın çarpıcı duruşu, verdiği kalite kadının kendini iyi hissetmesini sağlayacaktır. İyi hisseden, yüzünden gülümseme eksik olmayan, mutlu olan kadınlar çevresine de ışık saçar mutlu eder. Daha mutlu ve umutlu yarınlar için kadınlarımızı mutlu edelim.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.