Kadın Moda

Yeni Sezon Bayan Babet Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Bayan Babet Modelleri

Yeni sezon ile hanımların ayakkabı modelleri seçimlerinde değişimlerde yer almaktadır. Çünkü yaz aylarının gelmesiyle hanımların özellikle ayakkabılarda aramış oldukları rahatlığı ve konforu en çok bu babet ayakkabı tasarımlarında bulmaktadırlar. Ama yazlık ve bahar sezonlarında ayakkabılarda renkler ve özellikle desenlere gereken özen gösterilmesinden dolayı son tasarımlarda desenli bayan babet modelleri görebileceğimiz koleksiyonlar. Ayakkabılarda ve babetlerde desen söz konusu olunca öncelik olarak çiçek desenleri sıkça kullanılmaktadır. Çünkü yapılan çiçek desenlerinin hem estetik güzellik açısından hemde şıklık yönünden ayrı bir stili ve tarzı yansıtmayı başarmaktadır. Zaten babetlerin genellikle spor ayakkabı niteliğini sergilemesi sebebi ile aksesuar olarak üzerine ip bağcıklar dahil edilmektedir. Ayrıca uygulanan ip bağcıklar ya deriler ile sağlanmakta yada babetin rengine ahengi sağlayan ipler ile hoş bağcıklar ile tamamlanmaktadır. Tarz açısından ise bahar ve yazlıklarda oluşan modellerde ön kısımlarının bazı tasarımlarında ön kısmı açık şeklinde tasarlanmıştır.

Böylece hanımların rahatlığı bulması ve hissetmelerine kolaylıklar ve olanaklar sağlanmış olmaktadır. Biraz hoş güzellikler ve estetikliği kazandırabilme adına ise adeta klasik ayakkabı düzeyinde kayış bağlama stilinde bir yeni tarz kullanılmak istenmiştir. Mesela desenli babetlerin üzerine ilave edilen ve zarifliği yansıtan modellerde hem desen hem de farklı bir stil bu şekilde kullanılmıştır. Birçok özelliklere sahip olan desenli babetlerin farklılığını sizlerde görünce zaten fark etmiş olacaksınız. Bazılarında ise düz şekilde yapılan ve bazılarında ise topuklarda dahil edilmiştir. Böylece birbirinden farklı modeller sizler adına hazırlanmış ve sunulmuştur. Değişik tarzlarda ve modellerde olabilmesi için ise deri, kumaş ve hatta kotlar ile hazırlanmıştır. Genellikle spor kombinlerinin ve günlük kıyafetlerinin ayakkabısı şeklinde düşünülmesinden dolayı bayanların gözde ayakkabıları arasında bulunmaktadır.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Desenlerde ise çiçek desenleri haricinde leopar desenler, güller, karma çizgi desenler ile mükemmelliği oluşturacak niteliklerde desenlemiştir. Ayrıca desenler ile birlikte kullanılan ve muhteşemliği sağlayan süslemelerde ise büyükçe kayışlar ilave edilmektedir. Kısacası renk renk ve desen desen en özel babetleri bu yeni sezonda seçebilme olanağınız olacaktır. Zımbalar, kurdeleler gibi şıklığı yansıtan süslemelerde yapılmaktadır. Nedeni ise her kurdele veya değişik süslemelerde figürlerde yapılmıştır. Babet ayakkabı modelleri hanımların topuklu ayakkabı çilesi çekmek istedikleri durumlarda hem şık hem de rahat edecekleri modern çizgilerin kullanıldığı tasarım harikası ayakkabı çeşitleridir. Evet hanımlar aşağıdaki bulunan babet ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.