Kadın Moda

Yeni Evlenecek Çiftler İçin Mobilya Düğün Paketleri

Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Evlenecek Çiftler İçin Mobilya Düğün Paketleri

Evlilik gelin ve damadın olduğu kadar aileleri ve yakın dostları için de açılan yeni bir kapı. Çünkü artık gelin ve damat için yeni bir başlangıç, yeni bir ev ve yepyeni bir dünya. Hem de yakınları için açılan yeni bir kapı. Çünkü aileleri ve yakınları kapılarını çalabilecek ve onları misafir edebilecekler. O yüzden gelin ve damat her şeyin en güzeli en yeni ve en çok moda olanı evleri için seçip öyle düzenlemek isterler. Bu durumda düğün öncesi kapı kapı mağaza gezip diledikleri eşyaların konforuna göre rengine göre ve hatta tarzına göre seçerler. Genelde ailelerin çok karıştığı bu gibi durumlarda gelin ve damat iki tarafın isteklerine göre değil de daha çok kendi isteklerine göre davranmalılar. Evlerinde görmek isteyecekleri tarzı belirleyip ona uygun renkte ve büyüklükte eşya alınmalıdır. Oturacakları ev küçük ise daha sade eşyalara yer verilmeli ve çok karışık renk yapısına sahip eşyalar seçilmemelidir. Çünkü küçük olan evi daha da daracık ve aşırı gösterişli bir hale getirmek doğru bir tercih olmaz. Büyük evler için de iki türlü bir seçim yapılabilir. Bu seçimlerden biri büyük eşyalar ve karışık renkler içeren ev eşyaları diğer seçenek ise daha da minimal bir yapıda kurulan sade ve düz odalar. Asya kültüründe olan bu minimalizm son dönemlerde yeni gelin ve damatların oldukça ilgisini çeken bir konu. Minimalizm aşırı az eşya ile evi daha da ferah ve geniş göstermeyi amaçlar. Aynı zamanda çok eşya kullanımının ve alış veriş çılgınlığının önüne geçer.

Evet iki türlü de evinizin güzel olacağından emin olmalısınız. Gelin ve damat eşyalar için uygun bir bütçe ayırmış ise de yeni evlenecek çiftler için mobilya düğün paketleri mevcut. Mobilya düğün paketleri oldukça uygun fiyata tüm eşyalarınızı bulabileceğiniz bir pakettir. Her mağazada bulabileceğiniz bu düğün paketleri içerisinde çok şık ve tarz eşyalar bulunur. Uygun fiyatlı diye asla en kötü eşyalar vardır diye düşünmeyin. Aslında birçok mağaza yeni gelin ve damadı düşünüp bu paketleri ortaya çıkarmıştır. Belirli bir bütçe ile evinizin tamamını bu güzel eşyalar ile doldurabilirsiniz. Mesela yatak odası için dolap, komidin, yatak, baza – başlık gibi eşyaların tümü var iken salon takımının içerisinde koltuk takımı

http://dabe-art.org/css/deutschland/index.html%3Fp=3057.html

, şık bir sehpa yemek takımı için ise oldukça şık bir yemek masası, sandalyeler, vitrin ve odayı daha da geniş ve tarz gösterecek dekoratif aynalar bulabilirsiniz. Yeni evlenecek çiftler öncelikle mağazaların bu düğün paketlerine bakmalılar. Çünkü hem çok uyguna gelecek hem de tek bir tarzı aynı anda bulacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.