Kadın Moda

Yazlık Bayan Keten Pantolon Modelleri

08.06.2020
Sponsorlu Bağlantılar
Yazlık Bayan Keten Pantolon Modelleri

Pantolon 7 den 77 ye hepimizin günlük hayatta kullandığı bir alt giyim grup parçasıdır. Rahatlığı için herkes tarafında talep edilir. Yaz aylarının geldiği güneşin o kavurucu sıcaklığını bedenimizden uzaklaştırmak için ise keten pantolonlara yöneliriz. Keten kumaş pürüzsüz ve tüysüz yapıya sahip, keten bitkisinde elde edilen liflerin ipliğe, iplikten kumaşa ,kumaştan da harika tasarımlara dönüştüğü bir tekstil materyalidir. Keten yaz aylarında serin tutma özelliği ile bilinir Ve güneşin rengini solduramadığı nadir kumaş türleri arasındadır. Aynı zamanda toz ve kir tutmaz. Bu gibi kriterler göz önünde tutularak biz bayanlar için farklı talepler düşünülerek birçok pantolon tasarımı gerçekleştirilmiştir. Yaz aylarında en çok bol kesimli ve bol paçaları olan pantolon arayışına gireriz. Bedenini saran ve terleten bir pantolonu hiç birimiz istemeyiz. Bu sebepten renk renk bol paça ve bol kesim keten pantolonlar bir araya getirilmiş. Birden fazla renk skalası oluşu dolabımızda birden fazla alternatif oluşturmamıza olanak sağlar. Sade renk oluşları ile üzerine basic atlet veya t-shirtler ile daha kombin kolaylığı sağlayacaktır. Yaz ayının hemen her rengini bu klasik tasarımlarda bulabilir ve içinizde yaşattığınız coşkuyu dışarıya vurabilirsiniz.

Bol paça olup yanlarında derin yırtmaç detayının bulunduğu pantolonlar ise tam bir salaş görüntü oluşturmanıza olanak sağlar. Yada çizgili kumaştan tasarlanmış beli lastikli keten pantolon ile kemerin vermiş olduğu olumsuz etkiyi ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı çizgili kumaştan daha dar paça ve daha dar kesim keten pantolonlarda var. Bu pantolonları renk olarak giyeceğiniz mekana göre seçimini yaparsanız kurtarıcı parçalarınız arasında olacaklarına eminiz. Keten pantolonlarda genellikle pile ve büzgü gibi detaylar kullanılarak kumaşın hoş düşüşü göz önüne serilmiş. Aynı zamanda yüksek bel oluşları ise sizi daha rahat hissetmenize ve konforlu bir giyiş sağlamanızı sağlayacaktır. Bel kısmında yapılan pile detayları ve farklı boyutlarda kullanılan kemerler ile düz havaları bir anda ortadan kaldırılarak daha hareketli bir boyut kazandırılmış. Keten pantolonlarda en çok bej ve krem renkler tercih edilenler renkler arasındadır. Beyaz pantolon olup sade bir havaya hakim oluşları hoş bir görüntü oluşturur iken. Bej renklerde ise daha hareketli modeller elde edilmiş. Beyaz grup arasında önü pileli ve kruvaze kapama formda olan en beğendiğimiz pantolon iken

, beli hasır kemerli ve yüksek bel olup pile detayının kullanıldığı bej renk keten pantolon ise diğer en beğendiğimiz diyebiliriz. Keten pantolon aldığınızda en çok oturup kalkar iken kırışmasından yakınırlar. Bu keten kumaşın kırılması anlamına gelir. Bunu önlemek ise neredeyse imkansızdır. Pantolon seçimi yaparken boyunuza ve vücut yapınıza dikkat etmelisiniz. Boyunuz kısa ise uzun boy pantolonlar sizi olduğunuzdan uzun gösterir. Aynı zamanda bol paça olan bu pantolonların altına platform tabanlı uygun bir ayakkabı seçimi ile dahada uzun görünebilirsiniz. Uzun boylu bayanlar ise midi boylar ile hoş bir görüntü oluşturacaktır. Basen kısmınız geniş ise daha bol kesimleri tercih edebilir ve baseninizin fazlalığını kapatmış olursunuz. Daha dar ise basenleriniz o zaman sa havuç form pantolonlara yönelmenizi öneririz Ve keten pantolonu yıkar iken su sıcaklığı soğuğa yakın olmalıdır. Aynı zamanda sıktırılmamalı ve deterjan seyreltilerek ilave edilmelidir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.