Kadın Moda

Takı Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz

26.07.2019
960
Sponsorlu Bağlantılar
Takı Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Takı seçimi de kıyafet seçimi yapmamız kadar önemlidir çünkü kullandığımız aksesuarlarımız kıyafetlerimizi tamamlayarak oldukça güzel ve hoş görünmemizi sağlayacaktır. Vücudumuza göre takı seçimi yapmamız oldukça önemlidir. Takı kadınlar için vazgeçilmezdir, her kadın ufak da olsa büyük de olsa az yada çok da olsa takı kullanır buna alyanslarımız, tektaş yüzüklerimiz de dahil. Kız çocuklarımıza dahi küpeler takarız. Erkek çocuklarımıza da künye olarak yine bir takı takarız. Tüm bunları biz kadınlar için olmazsa olmazlardandır. Binlerce takı vardır günümüzde bunlar sadece kolye, küpe, yüzük, bileklik ile sınırlı kalmamaktadır. Tüm bunların yanı sıra yeniden ön plana çıkan halhallar saç aksesuarları eklem yüzükleri ve pirsingler de oldukça fazla kullanım sunmaktadır. Kolye seçimi bir mekana girdiğimizde ilk dikkati çeken önemli bir seçimdir bu seçimi yaparken bluzumüze ya da elbisemize uygun seçim yapmalıyız, eğer büyük küpeler kullanıyorsak kolye kullanımını yaparken de oldukça dikkat etmemiz gerekir çünkü hepsini birden büyük ve gösterişli seçersek bizi daha geri planda bırakarak, bize karşı daha kötü bir bakış açısı sunar. Yüzük seçimimiz de oldukça önemlidir, ellerimizin naifliğini, zarifliğini ön plana çıkarır.

Bunlardan farklı olarak mayo ve bikinilerinizin üzerine kullanacağınız vücut kolyeleri de yaz aylarında oldukça tercih edilip zarafetinizi göz önüne sermektedir. Tabi bunun içinde mayo veya bikini seçimini göz önünde bulundurarak uygun deniz kıyafetine göre aksesuar belirlemeliyiz. Halhallarda yaz aylarında kadınların en çok kullandığı ve sevdiği aksesuarlar arasındadır. Gümüş ve pulları sallanan halhallar da plajlarda oldukça hoş görünüp ayaklarımızı zarif göstermeye yetmektedir.n Ayrıca küpelerimizi seçerken de küpelerimizi gün boyu kullanacaksak ağır olmaması ve bizi yormaması oldukça önemlidir. Küpelerimizi de vücut şeklimize uygun seçersek boynumuzu daha uzun göstererek şık bir görünüş elde ederiz.

Tüm bunların yanı sıra saç aksesuarlarının da ne kadar önemli olduğunu belirtmiştik. Bulunduğumuz ortama göre kullanacağımız saç aksesuarları da bizi oldukça şık ve gösterişli yapacaktır. Taşlı aksesuarlar, tokalar, şapkalar, bandajlar hepsi bizim bulunacağımız ortama göre kombinlediğimizde bizi olduğumuzdan daha şık göstererek tüm dikkatleri üzerimize çekmekte etki edecektir. Saç boyunuz burada önemli değil , önemli olan aksesuarın kıyafetinizi nasıl tamamlayıp saçınızda nasıl duracağıdır.n Eğer v yaka bir bluz giyiyorsak buna uygun olan uzun küpeler kullanabiliriz, yine bunun için uygun kolyeler de bizi tamamlayarak çiğ görünüşü ortadan kaldırır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.