Kadın Moda

Örgü Televizyon Battaniyesi Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Örgü Televizyon Battaniyesi Modelleri

Örgü modası her zaman devam edecek. Üstelik hem giyim hem de ev tekstilinde popülerliği gittikçe artıyor da. El sanatlarına ve hobi kazandırmaya teşvik etmesi de ayrı bir güzellik… Bu bölümde paylaşmak istediğimiz örgü televizyon battaniye modelleri kullanım açısından kış günlerinde oldukça rövanşta. Ayrı fikirler edinmek isteyenler içinde bolca seçenekler sunacaktır. Ev tekstilinde trend olan modelleri bu sayede görmüş olacaksınız. Birbirinden tarz ve renkli kullanımların yanı sıra sade ya da süslü örgü battaniye örnekleri de bölümde yer alıyor. Evde kullanmak istediğiniz odanın dekoruna ve renklerine uygun örgü battaniye modelleri yapmanız mümkün olacaktır. Örgü sitili son yıllarda ev dekorasyonunda çok sık kullanılan bir tarz. Bu ekolu yakalayan mimarlar ve tasarımcılar artık paylaşımlarında örgü bir işi aksesuar niteliğinde olarak kullanıyorlar. Televizyon örgü battaniye modelleri arasında kumaş ya da yün tipi kumaştan çok fazla günümüzde örnek yok. Seçenekleri çoğaltmak ve örgü örnekler arasında istenilen stile kavuşmak mümkün…Bu açıdan galeri kısmından son derece keyif alacağınızdan eminim.

Koltuk takımlarınız üstünde ya da koltuk kenarında kış mevsimi için sıcaklık veren görüntüsü örgü battaniye örnekleri arasında seçenekleri arttırıyor. Belli ebatlarda yapılması mümkün olan örgü televizyon battaniye modelleri aynı zamanda yapılması keyifli ve fazla zaman almayacaktır. Bu yüzden galeri de yer alan modellerden birkaç tane yapmak da mümkün olacaktır. Evde en huzurlu olduğumuz ve dinlenmek istediğimiz anlarda  anlarda üstümüze bir battaniye isteriz, televizyon karşısında uyuklamaların en güzel nedenlerinden biri de kendimizi sıcakta hissetmektir. Örgü televizyon battaniye modelleri hakkında ne kadar bilgiye sahibiyiz? Yeniliği ve her daim farklılığı sevenler için bu galeri bölümünde yer alan tığ ve şiş işi modeller fikir edinmenizi sağlayacak. Tek ve birleştirme modeller de tercihleriniz arasında yer alabilir.

Motifler; çiçek, bitki, yaprak gibi tığ işinden yapılıyor. Aynı zamanda şiş ile yapılanlar arasında; saç örgü, baklava, bal peteği, zikzak modeller, çift pirinç, selanik, Kızılderili ve İskoç tarzı da seçenekler arasında yer alıyor. Kış için renk seçenekleri olmaz diye düşünmemek gerekir; bu konuda sınırları aşmak mümkün. Örgü televizyon battaniye modelleri için tek parça örgü tipleri ya da kare modeller de bulunmaktadır. Örgü battaniye için isterseniz süslü, isterseniz kendinden örnekli olan sade bir örgü modeli ile de güzel şeyler yapıla bilinir. El örgüsü televizyon battaniye modelleri için en yeni ve tarz örnekleri bu galeri bölümünde bulacaksınız. Piyasa da var olanları asla aratmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.