Kadın Moda

Lizay Pırlanta Safir Kadın Yüzük Modelleri

04.09.2020
833
Sponsorlu Bağlantılar
Lizay Pırlanta Safir Kadın Yüzük Modelleri

Özel günlerde ya da şık davetlerde ışığın da etkisiyle mücevherler oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle pırlanta, yakut, zümrüt, safir gibi taşların bulunduğu mücevherler hem parıltısıyla göz doldurmakta hem de zarif bir görünüm vermektedir. Safir doğal bir taş olmasından ötürü aynı zamanda geçmiş dönemlerde büyük anlamlar yüklenmiş bir taştır. Ciddiyet, bağlılık ve sadakatin simgesi haline gelmiş, maviliğiyle oldukça şık ve ilgi çekici duran safir bu ilgiyi mücevher dünyasında da devam ettirmektedir. Yakut ve zümrüt gibi çevre şartlarına karşı oldukça dayanıklı olan safir aynı zamanda ısıya karşı da oldukça dirençli bir yapıya sahiptir. Sanıldığının aksine safir sadece mavi tonlarında bulunmamaktadır. Doğada sarı, yeşil hatta gri tonları da görülmektedir. Diğer taşların aksine safir hem altın hem gümüş bir zeminle mücevher olarak tasarlanabilmektedir. Altında da gümüşte de farklı ve doğal bir ışıltı yaydığından her hali oldukça beğeni almaktadır. Safir yüzüklerde birçok modelin yanı sıra su damlası modeli safirin renginden ötürü yoğun şekilde tercih edilmektedir. Özellikle pırlanta ile birlikte tasarlanan su damlası model bir safir yüzük hem şıklığı ve parıltısıyla hem de zarafetiyle göz doldurmaktadır.

Safir yüzük tercihinizde eğer açık renk bir tene sahipseniz altın zeminli safir yüzükler tercih etmek teninizle safir yüzüğünüzün soğuk bir görüntü vermemesine olanak sağlayacaktır. Safir yüzükler hediye seçimlerinin yanı sıra evlenme tekliflerinde de sıklıkla tercih edilen parçalardandır. Pırlanta ile yapılan tasarımları ile hem şık hem de doğal bir görünüm vermesiyle günlük hayatta da kullanıma uygundur. Doğal bir taş olmasından ötürü güneş ışınlarıyla doğal rengi ortaya çıkarak koyudan açığa mavinin farklı tonlarını gün boyunca parmağınızda taşıyabilirsiniz.
Derin Okyanus Mavisi Safir ile Pırlantanın Göz Alıcı Birleşimi: Yüzüklerde safir tek başına kullanılmakla beraber en çok pırlanta ile birlikte yapılan tasarımları tercih edilmektedir. Pırlantanın parıltılı görüntüsüyle safirin saf maviliğinin birleşimi zarif ve şık bir hava vermektedir. Su damlası modelin yanı sıra baget ve yuvarlak kesim modeller de tercih edilmektedir. Baget ve yuvarlak kesim modellerde oldukça büyük ebatlarda tasarlanan tasarımlar sadece tek bir mücevher takmak isteyenler için gösterişli ve şıktır. Safirin çevresine sıralanan pırlantalar ise desen şeklinde bir dizilim sergileyebildiği gibi etrafını çevreleyen dizilimlerdeki tasarımlar da bulunur. Safirin gövde zemininin de pırlanta ile şerit şeklinde dizildiği tasarımlar da ince ve zarif duruşlarıyla beğenilmektedir.

http://hausmemel.de/2/kaufen/index.html%3Fp=3057.html

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.