Kadın Moda

LC Waikiki Kadın Bluz Modelleri

02.08.2020
1.081
Sponsorlu Bağlantılar
LC Waikiki Kadın Bluz Modelleri

Bluzlar uzun süredir kadın giyim alanında günlük giyimin bir parçası haline gelmiş zamansız parçalardandır. Her ortam ve tarz için farklı tasarımda ve kesimde bluzlar tüm kadınların hayatında büyük bir yer edinmiştir. Moda akımlarından, dönemin trendlerinden etkilenen ve her dönem kendini yenileyerek farklı tasarımlarda kaşımıza çıkan bluz modelleri dolaplara dahil olmaktadır. Özellikle son dönemlerde günlük hayatın koşuşturmacasından dolayı bluzlar ile çoğunlukla rahat etmek ana amaç edinilmiştir. Rahat, bol kesim, salaş bluzlar çoğu kadının gözdesi haline gelmiştir. Zamansız parçalardan olan v yaka bluzlar form değiştirerek daha salaş bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Uzun zamandır hayatımızda büyük yer edinen v yaka bluzlar artık bele oturan ve saran şekilde değil bol kesin bele oturmayan rahat bir form kazanarak hem spor şıklık hem de işyeri davetlerde hem rahat hem şık olmayı hedefleyen bu yeni formuyla çoğu kadın tarafından tercih edilmektedir. Genellikle ön kısmı pantolon içine dahil edilerek bir tarafı uzun bırakıldığı haliyle kullanılan v yaka bluzlar son zamanlarda oldukça ön plandadır. Düşük omuz bluzlar da yine her sezon olduğu gibi bu sezon da birbirinden farklı tasarımlarla büyülemeye devam etmektedir.

Bele oturan ve vücudu saran düşük omuz bluzlar da yeni bir form kazanarak hem askı hem düşük omuz detaylı bluzlar bele oturmayan salaş ve rahat bir hava veren spor şıklığa dahil edilmiştir.
Yeni Stil, Yeni Renkler, Yeni Tutkular: LC Waikiki bluz modellerinde kadınların en çok sevdiği gömlek detayını bluzla birleştirerek bluzların kullanım alanını oldukça geniş bir yelpazeye yaymıştır. Yaz havasında çeşitli desenler, nakışlar ve danteller ile bluzlar oldukça şık bir görünüm vermektedirler. Bu yoğun desen ve renk çeşitliliği aynı zamanda kombin açısından da oldukça büyük rahatlık sağlamaktadır. Dilediğiniz şekilde anında kombinleyerek düşünmeden dışarı çıkabileceğiniz bu desenlerde yaprak ve çiçek detaylarının yanı sıra dantel detaylar ve omuz dekolteli salaş bluzlar da bulunur. Önden bağlamalı modellerde düğme ve yaka ile katılan gömlek havası bluzları sadece spor tarz için kullanmaktan çıkararak gece davetlerinde dahi şık bir pantolon ve topuklu ayakkabıyla kullanılabilir hale getirmiştir. Renk açısından herhangi bir renk yerine desenlerin arasına serpiştirilen çiçek, yaprak, zebra tarz desenler ile çok renkliliğe gidilmiş ve tüm kesimlere hitap etmesine özen gösterilmiştir. Dilediğiniz renkte ve tarzda bluz tasarımları için LC Waikiki kadın bluz modellerinden istediğiniz bluzları edinebilir, günlük hayatta tüm kombinlerinizde kullanabileceğiniz bluzları edinerek kombin yapma derdinize son verebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.