Kadın Moda

En Özel Kına Geceleri İçin Bindallı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
En Özel Kına Geceleri İçin Bindallı Modelleri

Evlilik kadın olsun erkek olsun herkesin hayatının en önemli dönem noktasıdır. Her genç kız sevdiği insanla hayatını birleştirip ömür boyu mutlu huzurlu bir yuva kurmanın hayalini kurar. Düğün hazırlığı yapan kızlarımızın, en önemli telaşlarından biri de kıyafet alışverişidir. Çeyiziydi, gelinliğiydi, abiyesiydi ve tabi ki kına elbisesiydi derken bu alışveriş süresi, stresi uzar da uzar. Şundan da mı fikir alım, beğendim beğenmedim derken bu stresi kızlarımızı daha çok yorar. Önceden tek renk olan kırmızı bindallı modellerinin günümüzde oldukça farklı renk seçenekleri vardır. Beyazı, mavisi, yeşili, moru derken hangi renk bana olur ya da hangi modeli tercih edim, bindallı mı seçmeliyim, kaftan mı derken kafalarımız oldukça karışır. Tabi sadece kıyafet yetmez, saç şekli, rengi, makyajınız aksesuarlarınız da oldukça önemli bir yer tutar. Şalvarlı modeller oldukça rahattır tabi şalvarlı model giyiyorsanız altına alacağınız ayakkabı da bindallımıza uygun olmalıdır, ayrıca şalvarlı sevmeyen kızlarımız da vardır eğer siz de şalvar model sevmiyorsanız etek modeli ile parça parça etek, buluz ya da elbise modelleri seçebilirsiniz.

Belinize tam oturacak kaftan modelleri de üzerinizde oldukça şık duracaktır. Fazla kilolarınız varsa, vücut tipinizi bilerek, beliniz ince ise belden oturan modeller tercih etmeniz sizi olduğunuzdan daha zarif ve zayıf gösterecektir. Vücudunuza göre daha salaş modeller tercih edebilirsiniz. Ayrıca tam anlamıyla bindallı giymek yerine içine abiye giyip eğlence boyunca abiyenizle kalıp kınanızın yakılacağı zaman bindallınızı giymeniz de sizi oldukça rahat ettirecektir, bilahare abiyenizin de bindallınıza uygun bir model olmasını tercih etmeniz gerekir yoksa bindallı kaftanınızın içinde abiyeniz sırıtır ve hiç hoş bir görüntü olmaz.

Alakasız bir görünüş sizi olduğunuzdan daha kötü gösterir. Tabi ki kilolu kadınlarımızın koyu renk bindallı terci etmeleri kendi avantajlarına olacaktır. Kına kıyafetinizin altına giyeceğiniz ayakkabılar da oldukça önemlidir. Babetler burada kurtarıcınız olacaktır. Son zamanlarda yüksek topuklu ayakkabı tercih eden kızlarımız da vardır, ancak bunlar verdiğiniz ambiyansa yakışmadıkları kanısındayız. Düz babetler, hatta patik şeklinde babet modelleri çok daha hoş durmaktadır. Bununla birlikte boyunuzla ilgili probleminiz var ise minyon tipliyseniz terlik modelleri de mevcuttur, hafif topuklu modelleri tercih edebilirisiniz. Boyu kısa olan kızlarımıza da elbise ya da etek tarzı bindallı modellerini öneririz, bunlar boylarınızı olduğundan daha uzun gösterir. Tüm bu şıklığınızın tamamlayıcısı olarak saçlarınız, ya da tesettür modelinizi de oldukça önemlidir. Makyajınızı kıyafetlerinize göre seçerek, başınıza uygun aksesuarlar takabilirsiniz. Tesettür modelleri için de yine bindallı renginize göre saç aksesuarları kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.