Kadın Moda

El Örgüsü Bebek Tulumu Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar
El Örgüsü Bebek Tulumu Örnekleri

Örgü bebek tulumu örnekleri hakkında güzel bir galeri hazırladık. Bu bölümde bebek örgü takımları arasında en uygun olanları bir araya topladık. Bu modeller aynı zamanda örgü stilleri arasında en yeni olanları görmenizi de sağlayacaktır. Örgü bebek tulumu örnekleri yeni doğmuş olan yavrulardan 3 yaşına kadar kullanımları burada göreceksiniz. Bebek kıyafetleri arasında belki fazla seçeneğimiz yok çünkü bebekler için pratik kullanım önemli oluyor. Bebek ciltlerinin hassas olduklarını da göz alırsak piyasa kalitesinden şüphe ettiğimiz oluyor. Ya da hanımlar astarı kendisinden pahalı durumuna düşebiliyoruz. Bebek yünleri piyasada kalite standarttı aynıdır. Bu vesile ile sizlere örgü bebek tulumu örneklerini bu kısımda bol bol paylaşıyor olacağım. Örgü seçimi ve modeli sırasında hafif bir malzeme yaratmanız da önemli olacaktır. Şimdi modellere gelelim; renkler konusunda istediğiniz gibi tercih yapabilirsiniz. Tığ ve şiş ile yapılan örgü bebek tulumu modelleri arasında askılı modeller, yandan düğmeli kullanımlar, kapüşonlu kullanımlar da aynı zamanda bu galeri bölümünde yer veriyoruz. Aynı zamanda bebekler için battaniye görünümde örgü bebek tulumu modelleri göreceksiniz. Bu tarz yavrularımızın güvende ve sıcacık olmasına yardımcı olacaktır. Tek parça örgü şeklinde de tulum elde etmeniz mümkün aynı zamanda iki ayrı örgü modelini de bir araya getirerek tek parça haline dönüştürebilirsiniz.

Üzerine yapacağınız süsler konusunda neler yapabileceğinizi bu kısımda görmeniz mümkün olacak. Kız bebekler için çiçek motifleri, yaprak ya da bitki modelleri, erkek bebekler içinde sevimli kahramanlar, hayvan motifleri gibi yaratıcılığınızı tetikleyecek işlemeler de aynı zamanda birbirinden farklı modeller çıkartmanıza neden olacaktır. Yaz ve kış içinde uygun kullanımda el örgüsü bebek tulumu modelleri bu bölümde rahatlıkla bulabilirsiniz. Yukarda bahsetmiştim yeni doğan bebekler içinde modellerimiz bulunuyor.

Bebek çeyizlerine hazırlık yapıyorsanız bu kısımda süslü mü süslü, cici ve cici bebek örgü tulum modellerine yer verdik. Sizde bizimle kendi fikirlerinizi ve yaptıklarınızı paylaşabilirsiniz. Örgü bebek tulumu örnekleri arasında burada önem verdiğimiz konu aslında rahat bir kullanım olacaktır. Hanımlar özellikle dekor amaçlı ve ev gezmelerinde kullanmak istediğiniz ya da tercih ettiğiniz tulum çeşitleri arıyorsanız bu bölümde o tarz kullanımlar için de örnekler yer alıyor. Modeller için ise; burgu, selanik, haraşo, bal peteği, saç örgü, deniz modeli, tek ve çift pirinç gibi örnekleri de bebek tulum modelleri için harika görüntüler oluşturuyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.