Kadın Moda

Dar Paça Pantolonların Hayatımızdaki Yeri

17.08.2019
1.127
Sponsorlu Bağlantılar
Dar Paça Pantolonların Hayatımızdaki Yeri

Dar Paça Pantolonların Hayatımızdaki Yeri

Pantolon eski zamanlardan beri çeşit çeşit model model kadın erkek demeden herkesin zevkine rahatına göre severek giydiği bir giysidir. Sonralardan kadınların da özellikle daha çok tercih ettiği pantolonlar farklı modellerle gerek İspanyol paça, gerek bol paça, gerek kapri paça olarak olsun veya bizim saymadığımız modellerle sürekli değişerek gelişerek önümüze farklı çeşitler sunmaktadır. Özellikle son yılların modası haline gelen her tarzdan kadının severek giydiği dar paça pantolonlar ise başlı başınca bir stildir. Her tarzdan kadın dar paça pantolonu dolabında bulundurur. İster uzun boylu, ister kısa boylu olun, kilolu ya da zayıf olun dar paça pantolonları mutlaka üzerimizde görmek isteriz. Ancak kombininiz her kıyafetinizde olduğu gibi dar paça pantolonlarda da oldukça önemlidir. Uygun kombini yaptığınızda kilolu kadınların kurtarıcısı, zayıf kadınları ise oldukça zarif gösteren pantolon modelidir. Kullanılan kumaşı neticesinde de oldukça rahat ve esnek bir kullanım sunar. Basen bölgenizle ilgili sıkıntınız var ise cepsiz ve özellikle basen bölgesi düz modeller tercih ederek üzerinize salaş bluzler tercih edebilirsiniz.

Eğer kilo sorununuz bacak bölgenizde ise daha düz renklerde pantolonlar tercih etmelisiniz. Kilo sorununuz üst kısmınızda ise üst kıyafetlerinizi daha düz modeller tercih edebilirsiniz. Pantolonlarınızı daha hareketli, daha modelli paçalar tercih edebiliriz. Her pantolon modelinde olduğu gibi dar paça pantolonlarda da yüksek veya düşük bel modeller mevcuttur. Yine vücut yapınızı doğru bir şekilde tanıyarak hangi modelin bize yakıştığını bulabiliriz. Yüksel bel Jean pantolonları da tercih edebilirsiniz. Bunlar sizi oldukça formda gösterecektir. Ama bu pantolonların eksileri de vardır. Midenize baskı yaparak rahat etmenizi engeller ayrıca alt göbeğiniz varsa bunu olduğu gibi dışarı yansıtır. Ancak üzerine salaş, uzun bir tunik giyerek ya da bol kesim gömleklerle kapatırsanız daha fit bir görünüm kazanabilirsiniz.

Dar paça pantolon modeliyle istediğiniz ayakkabıyı kombinleyebilirsiniz. Tek şart tüm kombininizin uyumlu olmasıdır. Çünkü bu tip pantolon modeli spor ayakkabıya da klasik düz ayakkabıya da oldukça uygundur. Ama her zamanki gibi bir vazgeçilmezimiz vardır ki bu da tabi ki stilettodur. Bu pantolonlar stiletto ayakkabılarınızın üzerinde mükemmel görünüm kazanır. Yazımızın sonunda şunu belirtmek isterim ki vücut tipinizi bilip ona göre kendinize bir stil belirlerseniz modanın ne söylediği sizi pek de etkilemez siz de her zaman şık olursunuz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.