Kadın Moda

Daniel Klein Kadın Saat Modelleri

11.07.2020
Sponsorlu Bağlantılar
Daniel Klein Kadın Saat Modelleri

“Carpe Diem” mottosu..Yani anı yaşamak… Gerçekten anı yaşamak nedir? Biz anı yaşıyor muyuz? yoksa birer anı (hatıra) mı yaşıyoruz? Sabah ilk kalktığımız bir an, kahvaltı yaptığımız an, okuduğumuz an, çalıştığımız an, eğlendiğimiz an, mutlu olduğumuz an…Hayatımız anlarla birikmiş anılarla dolu. Zaman kavramı an ifadesinin bizlere anlam katmasını sağlıyor. Eskiden özellikle lise çağlarında sevgililik dönemlerinde arkadaşlarım “Ayşe Ahmet’le 25 gün 16 saat 2 dakika 3 saniye 18 salisedir sevgililer” dediğinde tiksinmenin doruklarına çıktığımı hatırlarım. Ama zaman geçtikçe aslında böyle saymak değil de hayatında önemli gördüğün şeylerin gerçekleşme zamanını hatırlamanın bilmenin ve unutmamanın önemini fark ettim. Mesela annemin beni doğurduğu gün saat ve dakika…Başka bir insan için herhangi bir sayı kombinasyonu olsa da annen için çektiği acılar saydığı dakikalar saydığı saniyeler ve sonunda kendi parçasına kavuşması. İnsan böyle önemli özel bir anı tam zamanıyla hatırlamadığında bir eksik hissediyor. Rahmetli ananeme çocukların ne zaman doğdu diye sorduğumda “Büyük teyzen hasatları ekerken

Kup kamagra bez recepty

, küçük teyzen hasatları toplarken, annen deden köye atanıp taşındığımızda dayın hasatların olmadığında doğmuştu” derdi. Gülümserdim başkalarına göre o mevsim hasatların toplandığı zaman sıradan olsa da o sene için ananem içi özel ve unutulmazdı. Çünkü zaman kavramı eskiden önemli olaylar üzerinde şekillenirdi.

Saatin icadı ile bu süreç daha bir kolaya hal aldı. Özellikle zaman kavramı belki de işleri kolaylaştırdı. Ama insanların saate erişiminin kolaylaşması zaman boyutunu farklı bir sürece geçirdi. Meydanlardaki büyük saatler vardı ama saatler bir aksesuara dönüştüğünde moda sektörü bunu can alıcı olarak buldu. Çünkü hem bir ihtiyaç hem de bir aksesuar. Bazı aksesuarların hitap ettiği kadınlar bellidir. Ama saat sınırsız muhatabı olan bir kitleye ulaştırılabilirdi ki öyle de oldu. Küçük kız çocuklarından ergen çağlardaki genç kızlara, ev hanımı kadınlarıdan iş kadınlarına yediden yetmişe tüm kadınlar saati hem bir aksesuar hem bir ihtiyaç olarak kullandılar ve kullanıyorlar. İşte moda sektörünü bu kadar domine eden bir kulvarın illaki bir lideri olacaktı o da Daniel Klein her kesime her zevke hitap eden modelleriyle saat dünyasının lideri konumunda yer almaktadır. Daniel Klein kadınlara özel saat modelleri içerisinde sportif giyim tarzına uygun modeller olduğu gibi şıklığıyla tüm takılara meydan okuyan modelleri de satışa sunmuş bir markadır. Kalite ve kullanım rahatlığı açısından müşterilerinden her zaman tam puan almış olan Daniel Klein, her kadının ihtiyacı olan saat modeli üretmeyi gerçekten biliyor. Anı yaşamak ve anda kalmak için ihtiyacımız olan kendimize ait hissettiğimiz bir Daniel Klein kadın saat modelini yanımızda bileğimizden ayırmamak olacaktır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.