Kadın Moda

Çanta Ve Kıyafet Uyumu Nasıl Olmalı

26.07.2019
671
Sponsorlu Bağlantılar
Çanta Ve Kıyafet Uyumu Nasıl Olmalı

Çantalar evet biz kadınların vazgeçilmezleri, her neresi olursa olsun asla yanımızdan ayırmadığımız bütün eşyalarını içine doldurduğumuz ama bir türlü istediğimiz anda bulamadığımız, sonradan içinden çıkarttığımız bizim için olmazsa olmaz objeler. Ama tabi bütün kadınlar aynı değil düzenli olan kadınlarda vardır ama ben kesinlikle çantamın için attığım eşyayı zamanında bulamıyorum. Günlük kıyafetlerimize de uyumlu çanta modeli bulmak da bizim için oldukça önemli bir konudur. Çantalarımızı seçerken bile dolabımızda hangi kıyafetimiz var ya da hangi ortama hangi kıyafetle gideceğiz diye düşünürüz, bunun yanında çantalarımız hangi ortamda kullanacağımızda oldukça önemlidir. Tabi bunların yanında seçtiğimiz çantanın kullanışlı olması yani içine koyacağımız eşyalara uygun olmasını düşünmek de oldukça önemlidir. Gideceğiniz ortama uygun çanta seçerken cüzdanınızın bile sığmayacağı yada makyaj malzemelerinizi koyacak yeri bile olmaya çantalar tercih etmek de oldukça işinizi kolaylaştıracak türdendir. Tabi ki bunları konuşurken gündelik hayatımızda çanta kullanmak kolaydır.

Gece dışarı çıkarken, önemli bir davette yada kendinize özel gecelerde kullanacağınız çantalarınız kıyafetlerimizden sonra bizim üzerimizde dikkati toplayan önemli bir etkendir.

Gece kullanımlar için tek omzumuza asacağımız portföy çantalar, bileğimize takacağımız yada elimize alacağımız çantalar ile asilliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Sade kıyafetleriniz için gösterişli çantalar, gösterişli kıyafetleriniz için sadece çantalar tercih ederek sade ve şık bir görüşüne kavuşabilirsiniz.

Rahat ve uçuşan elbiseleriniz için yeni yeni gündemde olan hasır çantalar tercih edebilir, şıklığınızı günlük hayatta da gösterebilirsiniz. Spor kıyafetleriniz için spor çantalar yada  geniş çantalar oldukça sizin için uygundur. Ayrıca düz renk kıyafet giyiyorsanız çantalarınızı aksesuarlarınızla uyumlu hale getirip hareketlendirebilirsiniz. Bunu kimi zaman bir şalla kimi zaman kolye ve saatinizle ya da ayakkabılarınızla yapabilirsiniz.

Bazı çanta modelleri şunlardır;  Cluth çantalar yani askısız tutacak yeri olmayıp kendisini kavrayacağımız çantalar, büyük spor çantalar, tek kol askılı çantalar, sırt çantaları küçük çantalardır. Çanta seçimlerimizi yaparken kullanışlı olması ve şeklinin önemli olması kadar kullandığımız çantanın kumaşı da çok ama çok önemlidir. Deri çantalar oldukça şık görünümlüdür ama her yerde kullanamayız, kumaş çantalar, plastik çantalar ve hasır çantalar da son zamanların oldukça kullanımı artan ve kullanışlı çantalarıdır. Yine bunların yanında her alanda kullandığım çanta modelleri bulunmaktadır ki plajlarda bile çanta kullanmaktayız. Günümüz de kadınlar kendi çantalarını bile kendileri tasarlarlar, el örgüsü ile ya da kumaş birleştirerek farklı çantalarda elde edebiliriz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.