Kadın Moda

Altınbaş Yakut Zümrüt Pırlanta Kadın Yüzük Modelleri

14.10.2020
705
Sponsorlu Bağlantılar
Altınbaş Yakut Zümrüt Pırlanta Kadın Yüzük Modelleri

Zümrüt’ün Eşsiz Ruhu, Zümrüt; sadakatin sembolüdür. Hem inanç olarak hem de birçok kültürde Zümrüt’ün yeri başkadır. Efsanelerin taşıdır. Yeryüzündeki sayılı değerli taşlardan biridir. Çok kıymetlidir. Parlaklığı ve rengi inanılmaz etkileyicidir. Bu nedenle görenlerin bir daha bakmaktan kendini geri koyamadıkları muhteşem bir taştır. Saf halini bulmak oldukça zordur. Takana mutluluk, bereket

, neşe getirdiğine inanılır. Aynı zamanda şifacıdır. Kalbe, sinir sistemine iyi geldiği düşünülmektedir. Zümrüt taşı sayfalarca anlatılsa güzelliği bitirilemeyecek cinstendir. 1975 yılında kuyumcu olarak başlayan firma; Gaziantep kökenlidir. Uzun yıllar bu şekilde hizmet vermiş, sürekli olarak kendini geliştirerek sektöre ciddi yenilikler getirmiştir. Bu nedenle lider konumuna gelmeyi kısa sürede başarmış, mağazalaşarak ileriye dönük çalışmalarına sürekli devam etmiştir. Altınbaş markası; bugüne kadar edindiği tecrübe, birikim ve teknolojiyi, efsane taş Zümrüt ile birleştirerek harikalar elde etmiştir. Yüzük kategorisinde inanılmaz tasarımlara imza atarak; kullanıcılarına kaliteyi sunmaktadır. Değerli taş güzeldir. Ancak usta ellerde ince ince işlenirse güzeldir. Bu nedenle bu ürünün ilk aşamasından, müşteriye ulaşımına kadar olan tüm süreci oldukça özeldir. Her ürünün kendine özel bir hikâyesi olur. Takılan parmakta can, hayat bulur.

Evliliğin sadakat sembolüdür. Bağlılığı simgeler. Dikkat gerektirir. Kullanan kişide özgüven duygusunu pekiştirir. Sevme ve sevilme düzeyini arttırır. Neşe katar. Ayrıca sinir sistemine ve iç organlara iyi geldiği ise ispatlanmıştır. Şimdi ‘bu kadar şeyi ufacık bir taş mı sağlıyor?’ diye düşünebilirsiniz. Ama taşların muhteşem bir enerjisi olduğunu yabana atmamak gerekir. Minimal tasarımla elde edilen yakut zümrüt pırlanta yüzükler sade ve zariflikten hoşlanan kişiler için idealdir. Otantik dizaynlar ise; Retro ve eskitmeden vazgeçemeyenler için biçilmiş kaftandır. Özel günlerde ise sevdiklerinizin gönlünü fethetmenin yolu gösterişli ve şık ürünlerden geçmektedir. Şekli, tasarımı ve modeli ne olursa olsun; hiçbir kadın bu güzel hediyeyle buluştuğunda mutluluğunu gizleyemez. Bu nedenle sevdiğinize sevginizi göstermenin yegâne yoludur Zümrüt. Bu ürünün kullanımı zevklidir. Ancak bakımı ve kullanımı da bir o kadar zordur. Zümrüt ürünler deforme olmaya müsaittir. Bu sebeple kullanırken dikkat etmek önemlidir. Günlük kullanımda rutin işlere dayanıklı olduğu pek söylenemez. Özel günlerin kahramanıdır. Belli periyodik zamanlarda özel bakım yağı ile cilalanması gerekir. Kullanılmadığı zamanlarda özel kutusunda muhafaza edilmelidir. Altınbaş yakut zümrüt pırlanta kadın yüzük modelleri zarafetin sembolüdür. Sevdiklerinizi mutlu etmenin şimdi tam zamanı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.