Kadın Moda

Bahar ve Yaz Trend Çanta Modelleri

16.04.2015
3.361
Sponsorlu Bağlantılar
Bahar ve Yaz Trend Çanta Modelleri

Kadınların vazgeçilmez ve en önemli aksesuarı olan çantalar bu sezonda birçok modelle ve kendini geliştirerek karşımıza çıkıyor. Özellikle yaz aylarında canlı ve açık renklerle ilgimizi çekiyor. Biz kadınlar genellikle çanta alırken rahat, kullanışlı ve çoğu kıyafetimize uyacak modelleri tercih ederiz. Bu doğrultuda tasarımlar da rahat ve şık olma yolunda ilerlemekte. Bu bahar-yaz sezonunda ön plana çıkan çanta modellerini inceleyecek olursak; Zarf çantalar: Özellikle taba rengi ve tonları ile ön plana çıkan bu çantalar klasik giyime uyduğu ve rahat olduğu için çoğu iş kadını tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra günlük yaşantıda da kullanım alanı oldukça yaygındır. Birçok kıyafete uyum sağlaması açısından kullanımı oldukça yaygındır. Farklı boyutları ve renkleri mevcuttur. İçerisine kâğıt, belge gibi şeyler rahatlıkla koyulabilir.Torba şeklinde çantalar: Genellikle günlük yaşantıda rahatlıktan yana olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Ağzı torba gibi büzerek kapatılan bu çantalar kumaş deri veya kottan yapılmaktadır. İçerisine birçok malzemeyi alabilirler bu yönden çok eşya taşıyanlara tavsiye ederim.

Kutu çantalar: Farklı tasarımı ve alışılmışın dışında görüntüsüyle tercih edilen bu çantalıların abiye modelleri olduğu gibi klasik kıyafetlerle uyumlu modelleri de mevcuttur.Sırt çantaları: Genellikle spor giyinen bayanlar tarafından tercih edilen bu çantalar, günlük yaşantıda kolay taşınırlar. Birçok ürünü, özellikle defter gibi malzemeleri rahat taşımanızı sağlar, bu sebeple öğrenciler daha çok tercih ederler. Kışın deri modelleri ön planda olmasına karşın, yazın çiçek desenli veya sade açık renkli modeller ön plana çıkmaktadır. Örme veya hasır çantalar: Yaz için tasarlanan bu çantalar şık görüntüye önem veren orta yaş kadınların tercihi. Gençler tarafından hasır çantaların plajlarda kullanımı daha fazladır. Bilek çanta: Az eşya taşıyan ve sadelikten yana olan bayanların tercihi. Bu çantalar farklı renklerde ve desenlerde, zincir veya deri kayış ile tercihinize sunuluyor.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Omuz çanta: Her kadında mutlaka bulunan çanta modelidir. Spordan klasiğe kadar birçok tarza uyum sağlamakla birlikte çift kulpu sayesinde kolay taşıma imkânı sunar. Bu yaz açık renk tonlarında suni deri veya kumaş modelleriyle ön planda.Küçük el çantaları: Gecelerde abiye kıyafetinizi tamamlayan bu çantaların farklı desenleri mevcutturŞekilli çantalar: Daha çok genç kızlar tarafından tercih edilen bu çantaların plak şekillileri, gitarlı, kemanlı, dudaklı birçok modeli bulunmaktadır.Doktor çantaları: Otantik desenleri ve soft renklerle ön plana çıkan bu çantalar şık görüntüsüyle sizi kendisine çekiyor.Büyük boyutlu çantalar: Farklı tasarım, renk ve modelleriyle çok malzeme taşıyan bayanların tercihi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.